SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

1. SC Znojmo - mládež partnerem PPO futsalové ligy SVČ Znojmo

1. SC Znojmo - mládež partnerem PPO futsalové ligy SVČ Znojmo Z n o j m o - Velkou oblibu si vydobyla PPO futsalová liga pro základní školy na Znojemsku. Minulý ročník byl přitom vůbec premiérový. Není tak divu, že se v tomto školním roce soutěž rozjede opět a my jsem rádi, že jsme se oficiálně stali jejím partnerem.

 
 
 

Spojení Střediska volného času ve Znojmě a společnosti PPO Group CZ, s. r. o. dalo vzniknout projektu, který měl po covidu vrátit děti opět k pohybu. Tak se zrodila PPO futsalová liga pro základní školy ze Znojemska. „Stejně jako loni, jsou i letos hrazeny kompletní náklady firmou PPO v zastoupení jejího spolumajitele a jednatele pana Josefa Knoba. Chtěli bychom za tuto podporu velice poděkovat,“ říká hlavní organizátor ligy Jan Alexa ze SVČ Znojmo a zároveň trenér gólmanů našich přípravkových kategorií. V prvním ročníku zvítězila v mladší kategorii ZŠ Mareše Znojmo, v té starší pak ZŠ Mládeže Znojmo. I v novém ročníku se bude hrát ve dvou kategoriích. Až do jara budou probíhat zápasy v základních skupinách, pak se uskuteční velké finále pro nejlepší týmy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 1. SC ZNOJMO - mládež (@1scznojmomladez)

Liga se narozdíl od sezóny 2021/22 rozšířila o týmy tasovické, vrbovecké, hrušovanské, dyjákovické a prosiměřické základní školy. I to svědčí o tom, že se první ročník velmi osvědčil. A proč se k podpoře připojil náš klub? Protože v tomto projektu vidíme velký potenciál a líbí se nám jeho filozofie. K fotbalu máme navíc pochopitelně velice blízko. Liga krom toho bude rozvíjet další fotbalové dovednosti hráčů v celém okresu a někteří, kteří jej nehrají, přivede třeba i k fotbalu velkému. A jak praví původní myšlenka ligy, jde hlavně o to, aby se mládež hýbala a sportovala. A takové projekty pro nás mají vždy zelenou. Dalším nezanedbatelným bodem je i to, že PPO futsalovou ligu hraje velké množství našich hráčů v barvách jednotlivých základních škol.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY PPO FUTSALOVÉ LIGY SVČ ZNOJMO

FACEBOOK PPO FUTSALOVÉ LIGY SVČ ZNOJMO

INSTAGRAM FUTSALOVÉ LIGY SVČ ZNOJMO

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies