(Nejen) na trénink stylově!

(Nejen) na trénink stylově! Z N O J M O - Pro vás všechny, kteří byste si rádi pořídili oblíbený vak či chcete-li gymbag, máme dobrou zprávu!

 
 
 

Před Vánocemi jsme dělali první „zkušební“ objednávku gymbagů pro naše nejmenší fotbalové naděje. A protože je nás hodně, k někomu se tato informace bohužel nedostala. Nebo jste si nebyli jistí, jak vlastně takový vak bude vypadat, nebo jste ho snad už někde ztratili? Teď máte druhou možnost. Kdo by měl zájem si tento vak (na kopačky a láhev) objednat, může na mailu: merch@1scznojmo.cz. A aby si ho ti naši sportovci lépe poznali, jde vak označit jménem a číslem dresu. Může být klidně i přezdívka. Čím kratší, tím je nápis větší. Nedoporučujeme jméno i příjmení. A číslo dresu nemusí být. Cena vaku je 260 Kč.

Ptáte se také, kde se dají koupit ty kulichy, co nosí kluci z přípravky a někteří rodiče? Prvních pár kusů bylo rozprodáno během jednoho dne. A to jsme nečekali! A jelikož jeho výroba trvá měsíc, nemá už asi teď smysl řešit doobjednávku. Ale nebojte, budeme to řešit na konci srpna a půjdou objednat na stejném e-mailu.

Protože nám jaro klepe na dveře, v blízké době spíše chystáme prodej klubových šál a nových kšiltovek. A o tom všem budete informováni včas na webu klubu a potažmo i na jeho sociálních sítích - Facebooku, Instagramu a Twitteru. Chystáme toho i více!

Ať se děje, co se děje, platí jediné: „máme rádi fotbal.“ Pojďme trošku pomoci tomu našemu escéčku se zviditelnit.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin