Vyber všechny možnosti

Hledaný výraz se vyskytuje v 15 článcích.

Další stránky
12>>
6.12.2021Zdeněk Mička: Prochází mi rukama fotbalisté ve věku 11-15 let! RedakceZ N O J M O - Podzimní část skončila, nejvyšší čas zhodnotit a popovídat si o dění v mládeži. Jako první nám své hodnocení a postřehy poskytl vedoucí trenér žákovských kategorií Zdeněk Mička, který ve své funkci působí již několikátým rokem, zároveň je učitelem při sdružené sportovní škole na ZŠ Mládeže. Kdo jiný by nám měl nabídnout svůj pohled na věc než člověk, kterému rukama prochází žáci jak ve škole tak i v klubu.
21.3.2019Šéftrenér mládeže Dvořák: O odchodech talentů, jejich zpoplatnění či vlivu rodičů Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Ve druhé polovině ledna se Václav Dvořák dočkal velké pocty. Jeden z nejlepších hráčů znojemského fotbalu se oficiálně stal sportovním ředitelem mládeže klubu, do kterého poprvé nakoukl již před třiatřiceti lety. Z pozice šikovného fotbalisty to postupně dotáhl až na jednu z nejrespektovanějších osob místní kopané. Jmenování do nové funkce se tak stalo ideální příležitostí, aby nám poskytl rozhovor.
22.6.2017U15 dovezla z mezinárodního turnaje v Rakousku stříbro! redakceZ n o j m o - V krásném prostředí tyrolských Alp vyrazili naši starší žáci bojovat v mezinárodní konkurenci o fotbalové vavříny na Osttirol cupu. Mise se jim náramně vydařila. Svěřenci trenérů Václava Dvořáka a Libora Paličky obsadili stříbrnou pozici, přičemž nebyli v turnaji ani jednou poraženi. O vítězi nakonec rozhodlo skóre. Druhé místo je mimořádným úspěchem a skvělou reprezentací 1.SC Znojmo nejen za hranicemi.
10.3.2016U13 ovládla ČEZ Zimní halovou ligu a sbírala i individuální ocenění! redakceZ n o j m o - Úspěšnou zimu mají za sebou naši mladší žáci. Kategorie U13 ovládla ČEZ Zimní halovou ligu. Na finálovém turnaji suverénně kralovala a umístila se před Lískovcem, Ivančicemi a Vyškovem. Naše barvy byly úspěšné i v individuálních oceněních. Nejlepších hráčem byl zvolen Ota Kohoutek a nejlepším střelcem se stal Filip Vecheta. Na turnaji bojovala statečně proti starším soupeřům také naše U12, která obsadila 10. místo.
11.2.2016U13 sbírá na halových turnajích pravidelně medailové pozice redakceZ n o j m o - Zima nám postupně směřuje ke svému konci, halová sezóna ale ještě zdaleka nekončí. Naši mladší žáci například odehráli minulou sobotu úspěšně turnaj v Třebíči. Nepoznali hořkost porážky, navíc brali i individuální ocenění. Pozici na bedně, byť ne zlatou jsme brali i na turnajích v Hlučíně a Prostějově.
24.1.2016U13 bojuje v halové sezóně úspěšně na vícero frontách redakceZ n o j m o - Zimní halové turnaje jsou i v lednu v plném proudu. Naši mladší žáci bojují na vícero frontách. Minulý víkend se zúčastnili turnaje Žijeme hrou v TCM Ivanovice v Brně a zároveň pokračovali v bojích Zimní halové ligy, která měla na pořadu další kolo v Ivančicích. Nutno podotknout, že na obou akcích se našim mladíkům dařilo. V Brně svěřenci trenéra Zdeňka Mičky nepoznali hořkost porážky, vévodí pak i zmíněné Zimní halové lize.
7.12.2015Obrovský úspěch pro 1.SC! Mladší žáci získali bronz na halovém MČR! Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Sparta, Plzeň, Liberec, i tyto fotbalové velikány nechali naši mladší žáci za svými zády. Na finálovém turnaji Halového MČR v Kladně obsadili parádní třetí místo. Lepší v republice jsou už pouze vítězná Slavia Praha a druhá Sigma Olomouc. Bronz je pro hráče a náš klub obrovským úspěchem a pro naše mladé fotbalové talenty jistě velkou vzpruhou do budoucna.
24.11.2015U13 ovládla halový turnaj v Třebíči a postoupila do republikového finále! redakceZ n o j m o - Skvělého úspěchu dosáhli naši mladší žáci kategorie U13 o víkendu na halovém turnaji v Třebíči. Nebyl to jen tak nějaký turnaj, vítěz totiž postoupil na finálový turnaj v Kladně, který se koná pod záštitou FACŘ a odehraje se 5. prosince. A právě náš tým turnaji kraloval a projel jej bez jediného prohry. Ve finále na něj čekají soupeři těžkého kalibru např. Sparta, Slavia, Plzeň atd. Už je ne účast ve finále je pro náš klub velkým úspěchem.
27.10.2015U16 porazila v derby Hodonín, U13 si vyšlápla na Sigmu Olomouc Redakce Z n o j m o - Z našich mládežnických celků zaznamenaly vítězství dva týmy. Šestnáctka porazila poměrně vysokým rozdílem Hodonín 6:3 a třináctka si vyšlápla na olomouckou Sigmu. Svěřencům Zdeňka Mička a Marka Dítě se vůbec v posledních zápasech velmi daří, drží sérii čtyř utkání bez prohry.
15.4.2015Dvanáctka rozstřílela Vyškov. Filip Vecheta nastřílel sedm branek! RedakceZ n o j m o - Zatímco náš A-tým prožil v neděli smolný den, U12 si mohla výskat. Svému soupeři z Vyškova nedala žádnou šanci. Mimo dobrého týmového výkonu stojí jistě za zmínku počin Filipa Vechety, jenž nastřílel sedm gólů! To je počin, který se nepovede každý den. Starší kolegové bohužel na výhru dvanáctky nenavázali a těsně prohráli.