Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
AdminMilanŠoba | Olomučany | Znojmo
23.5.2018, 06:33
 
 
Přeposílám vzkaz z Brazílie:

Hello friends!!

I am a collector of football jerseys and would like to find a friend among fans of your team to be able to make a swap of jersey (original shirt) with those of Brazilian teams. Please, if interested, write me.
Thank you,

Bira Rezende.
Address: Ubiratan Nunes Rezende
Rua Caimito, 63 - V. Rica - V.N. Cachoeirinha
Cep 02861-110 - São Paulo - Brasil.
 
 
Jiří_M. | Znojmo
21.5.2018, 21:42
 
 
I kdyby bylo vstupné poslední zápas zadarmo, nevěřím, že by došlo víc lidí než ve středu s Varnsdorfem, jestli vůbec bude mít chuť někdo přijít...
 
 
21.5.2018, 20:18
 
 
Navrhuji, aby do utkání s Příbramí nastoupili hráči s dresy kde nebude žádné logo Znojma, nechci, aby dál zostuzovali toto město!!!
 
 
21.5.2018, 16:28
 
 
Reakce na ZerekSu: Není poté otázka ho zkusit angažovat ...
Todor bohužel nesplňuje kvalifikační podmínky pro asistenta v profesionálním klubu. Uvidíme jestli nebude třeba jiná možnost a jestli bude mít Todor zájem ...hraje a pracuje v Rakousku
 
 
21.5.2018, 16:25
 
 
Reakce na T.D.: Vážení, měli byste byt trosku soudní a p...
PO podzimu se především zranili v té době klíčoví hráči..Cihlář, Mezlík, se zraněním se potýkal Veselý, Štrombach, Lacko, Šamánek, Machuča...a to možná není všechno. To se vám zdá málo? Na mužstvo jako je Znojmo? To je víc než polovina základní jedenáctky. Díky Avdičovým kartám někdy trenér neměl ani dva klasické stopery.
 
 
21.5.2018, 15:51
 
 
Reakce na HodakKarel: souhlas a to jsi zapomněl např. na...
Není poté otázka ho zkusit angažovat na pozici asistenta? :-)...i to by mohlo dělat obrovsky moc.
 
 
21.5.2018, 14:38
 
 
Reakce na T.D.: Vážení, měli byste byt trosku soudní a p...
Souhlas
 
 
21.5.2018, 07:32
 
 
Vážení, měli byste byt trosku soudní a podívat se co pan Kalvoda dokázal na jaře. Podotýkám se stejným týmem co hrál na podzim o postupová místa. Měnili byste tady ty hráče, kteří byli na 5. místě? Podívejte se na tabulku za jaro - jsme poslední. Tak to přátele vypadá, když se podkopává něco co funguje a do fotbalu se na*erou nesprávní lidé. Díky za podzim, snad bude lip.
 
 
Jiří_M. | Znojmo
21.5.2018, 06:34
 
 
Todor chybí od té doby, co tu skončil, zatím ho nikdo nedokázal zastoupit. Člověk věk nezastaví, pokud by byl stále mlád, tak věřím, že o vstupenku do ligy se budem prát my...
 
 
21.5.2018, 00:05
 
 
Reakce na robert.knebl: Výkon fotbalistů je tragédie a n...
souhlas a to jsi zapomněl např. na Todora...dovolím si tvrdit, že přesně tohle je hráč, který tomuto týmu chybí. Ale i další šéfové týmu, kteří i když nehráli měli obrovské slovo viz.Roman Hříbek. A co je vůbec nejdůležitější, ten tým strašně chtěl, chtěl vyhrávat, chtěl postoupit, chtěl být prostě nejlepší a bylo to vidět už na tréninku při banálních soutěžích o "čokoládu"...ani tam nikdo nechtěl prohrát. Především ta touha a síla něco dokázat, tomuhle týmu chybí. A to bude nutné změnit, ale ne tím že odejde trenér, ale odejdou hráči.
 
 
robert.knebl | Znojmo
20.5.2018, 23:47
 
 
Výkon fotbalistů je tragédie a někteří hráči by si měli šáhnout do svědomí. Myslím, že trenér Kalvoda za to nemůže. Naopak jako jeden z mála trenérů, kteří ve Znojmě působili dokáže rovnou na zápase říct od plic, co si myslí.
Někteří hráči si další šanci nezaslouží a zkrátka budou jen na lavičce (pokud vůbec budou) v soupisce pro další sezónu.
Navíc byl to právě Kalvoda, který tady vykopal historicky 1. ligu a pod jeho vedením se hrál opravdu krásný ofenzivní fotbal. Jen měl zkrátka více času na kádr a jiný (kvalitnější) kádr. Podívejte mít v základu Heinze, Hrošovského, Hrubého, Mudru, Hnaníčka atd. je jiné, než Ti, kteří hrají dnes. Jen těch pár co jsem jmenoval to dotáhli na 1. ligu, Evropskou ligu či Ligu mistrů. Na to by se nemělo zapomínat. A přijde mi to až zaujatost a neúcta říkat, že Kalvodu vyměnit. Já neříkám, že Balcárek či např. Machala a jiní byli špatní trenéři, to vůbec ne. Ale rozhodně si nemyslím, že toto je trenérem! A pokud si to někdo myslí, tak mě to překvapuje!
 
 
20.5.2018, 20:38
 
 
Reakce na Jarda001: A zmenit trenera a Kalvoda at dela t...
Jistě říká se, že nejjednodušší je vyměnit trenéra. Věřím, že touhle cestou klub nepůjde. Hráči mají vše co mít mají, p.Tunka se k mnohým zachoval velmi velkoryse a nedá se říct, že by mu to vrátili výkony. Spíš by si měli sáhnout do svědomí hráči, než trenér a majitel.
 
 
Jarda001 | Znojmo
20.5.2018, 20:16
 
 
A zmenit trenera a Kalvoda at dela to co delat mel kdyz sem prichazel
 
 
Jarda001 | Znojmo
20.5.2018, 20:15
 
 
Jo ten zacatek je nejasne napsanej myslel jsem to tak ze tym je kvalitni ale chce ho dobre doplnit
 
 
Jarda001 | Znojmo
20.5.2018, 20:14
 
 
Já myslím že hráči kteří jsou v tymu tak jsou dostatečně kvalitní chce to šírší kádr přívést kvalitního stopera Svozku nikdo nenahradil a Kvalitní dva utočníky jednoho zkušeného a jednoho mladeho Vasicek to je naprosta tragedie. A taky nemuzu rict nic jineho nez Kalvoda ven jo a bude to už chtit i jednoho kvalitniho krajniho obrance protoze od ty doby co se zranil cihla tak jsme horeli. No jsem zvedavej jestli posilime nebo zase oslabime
 
 
20.5.2018, 17:41
 
 
Ano je to bída. Ale bohužel není kde brát a to ani v dorostu, stačí se podívat na kvalitu soutěže, kterou hrají, výsledky jaké dosahují a je jasné, že tudy cesta moc nevede. A v "A" mužstvu? Jestli hráči i přes proslov trenéra odehrají někteří další špatný zápas? Hrají o své angažmá na další rok. A je v tuto chvíli jasné, že kádr dozná zásadních změn. Tak se do něj někteří prostě nevejdou.
 
 
mišák.z | Znojmo
20.5.2018, 15:41
 
 
Ještě kdybychom hráli 2-3 kola tak se Vítkovice zachrání na úkor nás. To je bída, bída co zase naši hráli. Když nechcou hráči hrát tak tam dám dorostence jestli prohraju 4:1 nebo 6:0 to už je jedno.
 
 
19.5.2018, 13:19
 
 
Reakce na demon.: A možná trošku ne úplně košer poznámka...
Na co mám reagovat, nic jsi nenadhodil. Ke mě se žádný drb nedostal.
 
 
demon. | Okurkari
18.5.2018, 23:13
 
 
A možná trošku ne úplně košer poznámka, ale obličeje hráčů na ne úplně příjemný dotazy toho řekly asi víc než jakákoliv odpověď. Každopádně pokud jsou to nesmysly, nebyla by od věci nějaká reakce vedení. Jakákoliv by byla lepší než se drbum vysmívat na fóru...
 
 
demon. | Okurkari
18.5.2018, 23:08
 
 
Reakce na HodakKarel: To by mne celkem zajímalo, jaké bl...
Koluje toho spousta. Já samozřejmě netvrdím, že jsou tyhle věci pravda. Na druhou stranu, myslím, že moc dobře víte, co se říká...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin