Více jak hodinová přesilovka nevedla ani k bodu

Více jak hodinová přesilovka nevedla ani k bodu Na Květnou neděli se nám z umělé trávy ve Vršavě, kde nás jako domácí přivítalo béko FC Zlín, ani jeden bod nepodařilo získat. Od 9.minuty jsme prohrávali krásnou střelou do vinklu gruzínského fotbalisty prvoligového áčka, domácí dostali ve 43.minutě červenou kartu, ale my žel vyšli naprázdno. Neproměnili jsme penaltu (tu chytil provoligová dvojka FC Zlín), nastřelili tyč, měli výraznou převahu... Tak věřme, že opět naplno vyjdeme na Velikonoční neděli doma od 15:00 proti FC Hlučín.

20.kolo MSFL, neděle 24.3.2024
FC Zlín B - 1.SC Znojmo FK  1:0  (1:0)
Branky: 9.Natchkebia
ve 29.min. domácí brankář Bachůrek chytil penaltu, střílele De Almeida Parede Neto)
ŽK: 16.Samson Chibuike, 29.Jura, 73.Polášek, 85.Hamalčík, 90+1.Bachůrek – 20.De Vasconcelos Adrian
ČK: 43.Samson Chibuike (ZLB)
Rozhodčí: Josef Tomanec – Luboš Drozdy, Ondřej Vlk
Delegát: Martin Machala
FC Zlín B: Bachůrek – Polášek, Jura, Hönig, Slouk - Hamalčík (85.Ndiaye El Hadji), Kulíšek, Švach (90.Červinka), Natchkebia (46.Ovesný) – Bobčík – Samson Chibuike
Trenér: David Hubáček
1.SC Znojmo FK: Škugor – Carneiro Rodrigues, Abreu De Sá Vilela, De Almeida Parede Neto, Abdellaoui (55.Velosa Pereira), Bessa Rocha Fereira (73.Quinvula Da Silva Pinto), De Vasconcelos Adrian (78.Neto De Sousa), Afonso Rodrigues, Nzanza (78.Gomes Ferreira)
Trenér: Rui Miguel Félix Amorim Reis