Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

23.5.Zápas jako na houpačce, nakonec vydřený bod pro U19!KAB - ZNO 3:3, 26.kolo | RedakceZ n o j m o - V neděli brzy ráno vyrazili naší dorostenci do Karviné získat nějaké body a posunout se v tabulce. Utkání se vyvíjelo velmi slibně a bylo rozehrané na zisk tří bodů, avšak neproměněná penalta ráz utkání otočila a nakonec jsme to byli my, kdo v závěru srovnal. Před utkáním by jistě byl bod dobrý, v průběhu bylo na tři, avšak nakonec je remíza vzhledem k závěru střetnutí cenná.
22.5.U17 ukončila sérii proher a vyloupila Karvinou!KAB - ZNO 1:2, 26.kolo | RedakceZ n o j m o - Sedmnáctka se nepotýkala v posledních týdnech s oslnivou formou, jak výsledkovou, tak i herní. Nyní už to neplatí, po slušném výkonu přišel i výsledek a výhra na půdě Karviné. To znamená, že byla protrhnuta série osmi zápasů bez výhry. To by naše mladíky mohlo nakopnout do posledních tří utkání, které zbývají do konce jarní části.
21.5.Čtrnáctka zničila olomouckou Holici již v první půli!ZNO - HFK 7:0, 24.kolo | RedakceZ n o j m o - Jak bylo zmíněno ve víkendové pozvánce, naše kategorie U14 hraje stále o konečné druhé místo v tabulce. Po dvou nevydařených utkáních jsme přivítali 1. HFK Olomouc. Naši mladíci však nedali hostům šanci a rozstříleli je hned v prvním poločase. Na druhé místo nyní ztrácí naše čtrnáctka dva body, takže jarní cíl je na dohled.
21.5.Jakub Teplý po zápase na Olympii!OLY - ZNO 4:1, 29.kolo | Milan ŠobaP r a h a - Ani jemu se nechtělo na rozhovor, ale přesto nám nakonec pár slov o zápase v Praze řekl.
21.5.Tisková konference po zápase na Olympii!OLY - ZNO 4:1, 29.kolo | Milan ŠobaP r a h a - Tisková konference byla dvojjazyčná.
20.5.Na Olympu byla Olympia!OLY - ZNO 4:1, 29.kolo | Milan ŠobaP r a h a - Na větrné hůrce, jak se Strahovu přezdívá, a který je také jedním z nejvyšších míst Prahy - tedy takovým Olympem - se prosadila domácí pražsko-královéhradecká Olympia a zajistila si záchranu. Náš tým už zachráněn byl po minulém kole, ale žel dál klesá tabulkou - nyní až 12.místo.
19.5.Do hlavního města! Na Olympii!OLY - ZNO 4:1, 29.kolo | Milan ŠobaZ n o j m o - Předposlední zápas letošního ročníku sehrajeme na stadionu Evžena Rošického, kde má od FAČR pronajatý atletický stadion ještě v minulé sezoně královéhradecký klub FK Olympia.
18.5.Přijďte si pro podpis!Milan ŠobaZ n o j m o - Na sobotu 19.5.2018 je ve Znojmě naplánovaná akce Diamantobraní. V rámci ní budete mít možnost si přijít za našimi fotbalisty pro podpis a to mezi 11:00 - 12:00 a dále v období 14:00 - 15:00.
18.5.Rostislav Šamánek po zápase s VarnsdorfemZNO - VAR 0:2, 28.kolo | Milan ŠobaZ n o j m o - Byl naštvaný podobně jako další, ale rozhovor neodmítl. Podívejte se na to, co řekl jeden z našich nejaktivnějších hráčů po dalším nepovedeném zápase.
18.5.Trenér Kalvoda po zápase s VarnsdorfemZNO - VAR 0:2, 28.kolo | Milan ŠobaZ n o j m o - Hned po zápase se hráči zavřel v kabině a řekl jim své. Co přesně? I to se z části dozvíte v našem rozhovoru. Podobně i o tom, co dál i s výhledem do nové sezony.
17.5.Dvanáctka se v závěru jara zvedá, nyní to potvrdila i výsledkově!ZNO - PRO 6:3, 20.kolo | RedakceZ n o j m o - Naše dvanáctka v úterý dohrávala své utkání na domácím hřišti s Prostějovem. V případě vítězství jsme se mohli na našeho soupeře bodově dotáhnout, což se nakonec podařilo. Hosty jsme přehráli i přestříleli, což je velmi příjemný dopingem do závěrečných čtyřech jarních kol.
17.5.Pozvánka na víkendová utkání našich mužstev a opět úterý k tomu!RedakceZ n o j m o - Tento týden vydatně prší na území celé republiky, uvidíme jak to ovlivní kondici našeho hřiště Na Čafce a zda-li se budou víkendová utkání hrát. O tomto víkendu se v domácím utkání představí starší žáci a v úterý žáci mladší, což je oproti minulým víkendům trochu chudší nabídka zápasů, ale tím větší důvod pro všechny fanoušky navštívit zmíněná utkání.
16.5.Nejkrásnější byla duha!ZNO - VAR 0:2, 28.kolo | Milan ŠobaZ n o j m o - Trápení pokračuje. Další domácí prohra. Potěšil už jen pohled na duhu.
15.5.Do Znojma přijede Varnsdorf!ZNO - VAR 0:2, 28.kolo | Milan ŠobaZ n o j m o - Do konce tohoto ročníku FNL zbývají tři kola a náš A-tým se ještě dvakrát představí doma. V tom nejbližším zápase přivítáme celek ze severu Čech - FK Varnsdorf.
14.5.Šestnáctka rozjetý vlak jménem Jihlava nezastavila!ZNO - JIB 0:3, 25.kolo | RedakceZ n o j m o - V neděli po oběde ke svému utkání nastoupili kategorie U16 Znojma a Jihlavy. Naši chlapci jsou jeden z mála týmů, které obral na podzim jihlavské o body. Jihlavský vlak se na začátku sezóny rozjel a míří do cílové stanice ve velkém tempu. Naši mladší dorostenci odehráli dobré utkání, ale výsledkově na lídra tabulky nestačili.
13.5.Vodháněl odehnal byť i jediný bod pro nás!VLM - ZNO 2:1, 27.kolo | Milan ŠobaV l a š i m - Když už to vypadalo, že si z pod hory Blaník přivezeme alespoň bod, prosadil v zápase podruhé stejný domácí střelec a zkomplikoval nám tak poslední tři kola.
13.5.Bod s lídrem byl blízko, rozhodla poslední minuta!ZNO - JIH 1:2, 25.kolo | RedakceZ n o j m o - V sobotu dopoledne přijel do Znojma jasný lídr MSDL, který za celou sezónu prohrál pouze dvakrát a již nějaký týden hraje s jasným postupem do celostátní dorostenecké ligy v zádech. Nutno říct, že naši chlapci se po celé utkání se soupeřem prali velmi zdatně, rozhodla poslední minuta, která nám vzala šance na bodový úspěch. Avšak výkon je povzbuzením do velmi těžkého závěru soutěže.
12.5.Vyjedou blaničtí rytíři?VLM - ZNO 2:1, 27.kolo | Milan ŠobaZ n o j m o - Každý Čech to jistě zná - až bude (národu) nejhůře, vyjedou z hory Blaník (u Vlašimi) rytíři a pomohou! V neděli 13.5. se kousek odsud na stadionu tamního fotbalového klubu představí naši borci. Bude snad domácím nejhůře, aby jim vyjeli na pomoc středověcí bojovníci? Nebo budou pomáhat nám?
11.5.Pozvánka na víkendová utkání našich mužstev a úterní přídavek k tomu!RedakceZ n o j m o - Jarní odvety se nám přehouply do závěrečné poloviny aktuální sezóny. Tento víkend nás čeká další příděl utkání na domácích stadiónech ve Znojmě. Do konce sezóny nám zbývá přibližně měsíc, takže se nám konečné tabulky rýsují, tudíž je nejvyšší čas do nich ještě přidat nějaké body a posunout se vzhůru.
10.5.Šestnáctka domácí utkání zvládla a potvrdila vítězství z venku!ZNO - SVB 3:1, 23.kolo | RedakceZ n o j m o - Tři dny, dvě utkání. Přesně s tímto faktem se musela vypořádat naše nejmladší dorostenecká kategorie. V neděli se jí povedlo zvítězit na hřišti Kohoutovic, nyní jsme přivítali v domácím prostředí nepříjemný tým Svratky Brno. Na podzim jsme v Brně s tímto soupeřem urvali remízu, nyní jsme si nechali tři body doma.
9.5.Těžké utkání osmnáctky rozhodl v závěru Pacula!ZNO - SVB 1:0, 23.kolo | RedakceZ n o j m o - Naše osmnáctka si musela počkat tři týdny na další domácí utkání, jelikož v termínové listině bylo několik předehrávek a dohrávek. Ve sváteční úterý přijel soupeř velice zdatný, Svratka Brno. Bylo na místě vrátit hostům debakl, který jsme utrpěli na podzim v Brně a také připsat nějaké body do tabulky pro větší klid a posun do středu tabulky. Povedlo se!
8.5.Honza Javůrek po utkání se Žižkovem!ZNO - ZIZ 2:2, 26.kolo | Milan a Matěj ŠoboviZ n o j m o - Vstřelil dvě branky, je jasně v čele klubových střelců, ale výhru to žel nepřineslo. Co k zápasu se Žižkovem řekl Honza Javůrek.
8.5.Trenér Leoš Kalvoda po zápase se Žižkovem!ZNO - ZIZ 2:2, 26.kolo | Milan a Matěj ŠoboviZ n o j m o - Trenér Leoš Kalvoda mohl po zápase být spokojen alespoň s remízou, co ještě k zápasu pověděl?
7.5.První "domácí" prohru v sezóně utrpěla U14!ZNO - FST 0:1, 22.kolo | RedakceZ n o j m o - Již v pozvánce jsme upozorňovali na toto utkání, které redakce doporučovala navštívit. Naše čtrnáctka v letošní sezóně prohrála pouze jednou na vlastní půdě a navíc to byla prohra v jevišovickém azylu na umělé trávě. Bohužel jako kdyby jsme to přivolali a první porážka na skutečně vlastním trávníku přišla o víkendu proti Třebíči.
6.5.Čtyři branky a remíza v nedělním podvečeruZNO - ZIZ 2:2, 26.kolo | Milan a Matěj ŠoboviZ n o j m o - Do čela naší klubové tabulky střelců se v minulém kole vyšvihl Honza Javůrek se šesti brankami. Dnes další dvě přidal a tak to stačilo alespoň na remízu, která nás tak čtyři kola před koncem udržela na 8.místě v první polovině tabulky. Za týden hrajeme ve Vlašimi a hned ve středu 16.5. od 17:00 opět doma proti Varnsdorfu!
5.5.Literárně slavná páně Habáskova FK Viktoria Žižkov do Znojma!ZNO - ZIZ 2:2, 26.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Kdo četl Poláčkovy Muže v offsidu či viděl filmové zpracování, zná dobře jméno i literární slávu našeho nedělního soupeře. Kdo by nebyl zvědavý na červenobílý pruhovaný dres a především na hráče tohoto pražského klubu z Prahy 3.
4.5.Pozvánka na víkendová utkání našich mužstev a nejen to!RedakceZ n o j m o - Čeká nás první májový víkend, který má být opět ve znamení slunečného počasí a hlavně bude ve znamení fotbalu ve Znojmě. Přes víkend to však nebude vše, jelikož ve sváteční Den vítězství se bude hrát také a následný den po tomto svátku opět fotbal, takže nabídka je velmi zajímavá.
1.5.Patnáctka potvrdila roli favorita a porazila Vyškov!ZNO - VYS 2:0, 21.kolo | RedakceZ n o j m o - Naši starší žáci přivezli minulý týden vysoké vítězství 10:0 z Havlíčkova Brodu, nyní je čekalo tyto body potvrdit v domácím prostředí proti Vyškovu. Povedlo se skórovat v úvodu utkání, poté soupeře přehrávat a pojistit výsledek až v závěru.
30.4.Devatenáctka v derby nestačila na Zbrojovku Brno!ZNO - BRB 1:3, 23.kolo | RedakceZ n o j m o - Čekání na výhru stále pokračuje. Devatenáctka prohrála již čtvrtý zápas po sobě, tentokrát nad její síly byla v derby Zbrojovka Brno. Je potřeba se rychle oklepat a zvládnout již další utkání, které čeká naše starší dorostence již ve středu na půdě olomoucké Sigmy.
29.4.Dvě branky Javůrka alespoň na bod z Českých Budějovic nestačily!CBU - ZNO 3:2, 25.kolo | Milan ŠobaČ e s k é B u d ě j o v i c e - Nedělní podvečer na jihu Čech přinesl celkem 5 branek, leč náš celek dal z nich jen dvě a proto se vracíme domů bez bodového zisku.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin