Poslední desetiminutovka zhatila naše tři body z Blanska

Poslední desetiminutovka zhatila naše tři body z Blanska B L A N S K O - Ještě zhruba 10 minut před koncem jsme vedli 2:1, když jsme zápas otočili, jenže poté jsme dostali vyrovnávací gól z penalty, pak po druhé žluté červenou a nakonec v nastavení třetí gól. Další duel sehrajeme v pátek 29.9. od 15:00 proti Zlínsku.

8.kolo MSFL, sobota 23.9.2023
FK Blansko - 1.SC Znojmo FK  3:2  (1:1)
Branky: 26.Feik, 79.Sedlák (pen.), 90+2.Porč – 39.De Almeida Parede Neto, 60.Abreu De Sá Vilela
ŽK: 48.Smrčka, 65.Porč – 1.Abdellaoui, 82.Rocha Santos, 85.Grgić
ČK: 85.Rocha Santos (po 2.ŽK)
Rozhodčí: Lubomír Habermann - Simon Vejtasa, Michal Vychodil
Delegát: Jaroslav Káňa
FK Blansko: Nešetřil – Chyla, Feik (72.Čejka), Porč, Holman (46.Jambor), Sedlák, Jaroš (46.Tulajdan), Rajčinec (72.Studený), Smrčka (C), Gimsay (90+4.Kocůrek), Kamenský
Trenér: Jiří Vorlický
1.SC Znojmo FK: Škugor – Trajković, Ivanović (K), Pálfi (46.Kilibarda), Neto De Sousa (75.Frigerio), De Almeida Parede Neto, Abdellaoui (60.Lukčo), Rocha Santos, De Vasconcelos Adrian, Grgić, Abreu De Sá Vilela
Trenér: Ridi Dauti
Počet diváků: 200

Ridi Dauti, trenér 1.SC Znojmo FK: "Byl to těžký konec zápasu, zvláště když jsme vedli 2:1, zbývalo jen 10 minut. Individuální chyby nás stály vítězství. Těší mě však úsilí, které kluci do zápasu vložili. Nyní musíme napravit chyby a věnovat se dalšímu zápasu proti Zlínsku."