Branky: Šuba, Železný - Slončík 3, Šťasný 2, Bužek, Slouk, Štoll
Rozhodčí: Dohnálek
1.SC Znojmo FK: Vaněk, Sabo - Košíček, Kselík, Kozyuk, Valášek, Navrátil T., Surovec, Železný, Vybíral, Bartoněk, Šívr, Bakaj, Poláček, Šuba, Navrátil M.
FC Zlín: Neubauer - Slouk, Buchta, Kovalčík, Šťastný, Bartoš, Švach, Slončík, Ovesný, Hönig, Hlavňovský, Štoll, Zábojník, Krystek, Polášek, Bužek

František Havlík (Znojmo): Zápas začal v dobrém tempu na obou stranách. Prvních 30 minut se hrál kvalitní fotbal z obou stran. Kluci se do soupeře tlačili, vysoko napadali, byli aktivní. Bohužel jsme udělali dvě individuální chyby (Vaňous a Matyáš), za které nás soupeř nemilosrdně potrestal. Na začátku druhé části hry jsme se dostali pod velký tlak. V této chvíli jsme potřebovali daleko kvalitnější výkony od ofenzivních hráčů, kteří nebyli schopni udržet míč na polovině soupeře (Adam, Miky, Standa). Soupeř odskočil na stav 4:1, přestože jsme ještě dokázali snížit brankou Želízka,ale i tak bylo vidět, že taháme za kratší konec. V závěru už to bylo pouze o tom, kolik gólů ještě inkasujeme. Naopak naše útočná hra byla žalostná, nevytvořili jsme si žádnou brankovou příležitost a celkově naše zakládání útoku bylo nepřekvapivé a pro soupeře čitelné. Nenavázali jsme tak na výborný výkon z posledního domácí utkání proti Zbrojovce. Proti těmto soupeřům potřebujeme, aby každý hráč podal nadprůměrný individuální výkon, což se prostě a jednoduše nestalo.

Jakub Chwaszcz (Zlín): K našemu prvnímu venkovnímu zápasu jsme zajížděli na půdu silného Znojma a první třetina utkání zastihla většinu hráčů ještě v polospánku v autobuse. Domácí nás bleskurychle dostupovali, byli důraznější, všude o krok napřed, sbírali veškeré odražené balóny a vyhrávali téměř všechny osobní souboje. Je paradoxem, že na tréninku kluci po "sobě šlapou" a přijde soutěžní zápas a jsme na hřišti jako panenky. Přesto že jsme první třetinu vyhráli 2:1, byla to jedna z nejhorších pasáží za celé mé působení u týmu. Před zápasem kluky upozorňuji na kvalitně zahrávané standardní situace soupeře, mluvíme o zodpovědnosti atd. a přijde první standardní situace a neobsazený hráč nám střílí gól...více není třeba dodávat. Částečná omluva jde na vrub toho, že jsme po půlroce stáli poprvé na přírodní trávě. Během přestávky nepřišel tradiční "vítr v kabině", nicméně jsme si v klidu řekli, že pokud chceme uspět a hlavně zkvalitnit náš výkon, musíme se výrazně zlepšit ve všech směrech. Kluci si to vzali k srdci a druhá třetina začala našim náporem, lépe jsme dokázali udržet míč a vstřelili další dvě branky. Nicméně soupeř stále kousal, byl neustále nebezpečný a po nedostoupení hráče jsme inkasovali další gól. Zlom přišel až ve třetí třetině, kdy jsme zrychlili přechodovou fázi a dokázali trestat chyby soupeře, stejně tak jsme se dokázali zlepšit i v koncovce a postupně přišly další branky. V každém případě z tohoto utkání jednoznačně vyplývá, že pokud se nebudeme koncentrovat hned od úvodních vteřin a nebudeme pracovat na 100%, budou přicházet zbytečné komplikace. Je třeba se taky zbavit přílišné nervozity, která některým hráčům svazuje nohy a hrát se zdravým sebevědomím. Fotbal kluci hrát umí a je třeba to v následujících utkáních ukazovat od úvodních minut. Pochvalu určitě zaslouží i hráči soupeře, kteří se prezentovali rychlým a důrazným fotbalem a hodně nás trápili během celého utkání.