1.SC Znojmo FK - 1. SK Prostějov  7:3  (0)
Branky: Štancl 3, Železný 2, Ryška, Bakaj - Ježek 2, Zbožínek
Rozhodčí: Kadlec
1.SC Znojmo FK: Vaněk, Švejkar - Cakl, Košíček, Kselík, Valášek, Navrátil T., Surovec, Železný, Štancl, Bartoněk, Šívr, Bakaj, Šuba, Navrátil M., Ryška
1. SK Prostějov: Šubrt - Majerník, Racl, Svozil, Šmíd, Zapletal, Zavadil, Zbožínek, Vybíral, Doseděl, Vogl, Dujka, Ježek

Miroslav Paul (Znojmo): Vstup do utkání byl velmi povedený a ihned jsme šli do vedení 2:0. Avšak v zápětí jsme vyklidili pozice a dvě třetiny zápasu jsme na hřišti takřka neexistovali. Soupeř hrál důrazně a jednoduše. My jsme se s tímto stylem nedokázali ztotožnit. Byli jsme daleko od hráčů, prohrávali jsme osobní souboje a sami jsme absolutně nekombinovali, dvě přihrávky po sobě byly takřka vyjimkou. Individuální výkony byly žalostné. Jediné přísnější měřítko snesl Štancl, Cakl a Vaněk, zbytek hráčů podalo podprůměrný výkon. Do poslední třetiny jsme vstupovali s vedením 4:3, které jsme dokázali navýšit a zvítězit, avšak nutno podotknout, že hostům došly síly i možná proto se nám povedlo třikrát skórovat. Mě mrzí, že jsme soupeře jasně nepřehráli během celé doby utkání, když měl síly. Ještě více mě mrzí, že fotbal, který jsme předváděli nemohl bavit diváky, rodiče a snad ani ne samotné hráče. Nebylo opravdu moc důvodů čemu tleskat a za co chválit. Zápas však ukázal mnohé. Velmi náročné utkání to bylo určitě na psychiku hráčů. Zápas nabídl dost momentů, na které hráč reaguje a ukazuje to jeho psychickou odolnost.