25. (Řepčín), neděle 22.5.2016
SK Sigma Olomouc - 1.SC Znojmo FK  10:8  (0)
Branky: Vaněk 3, Studený 2, Kovařík, Nguyen, Doležel, Koukal, Trefil - Bakaj 3, Kozyuk, Žák, Bartoněk, Šuba, Mlčoch
Rozhodčí: Řezníček, Brázdil
SK Sigma Olomouc: Mraček, Marek - Grulich, Hapal, Hrdlička, Josefčuk, Kovařík, Strašák, Strnad, Dohnálek, Nguyen, Michl, Vaněk, Doležel, Vaca, Foukal, Cahel, Studený, Trefil, Sova, Ambrož
1.SC Znojmo FK: Jakubec, Vaněk - Cakl, Kselík, Kozyuk, Valášek, Navrátil T., Surovec, Železný, Štola, Žák, Peterka, Štancl, Bartoněk, Šívr, Bakaj, Šuba, Mlčoch, Ryška

Miroslav Paul (Znojmo): Vstup do utkání byl špatný a inkasovali jsme dva rychlé góly. Otřepali jsme se a zvedli jsme se herně, částečně i brankově. První poločas byl pro nás velmi fyzicky náročný a na hráčích to šlo vidět, ale vše bylo našim přičiněním. Hráli jsme daleko od hráčů, hřiště jsme měli po ztrátě míče příliš velké, proto jsme museli operovat na celé ploše bez míče, což nám bralo v teplém počasí síly. Přesto jsme dokázali první poločas těsně zvítězit. Avšak už o poločasové přestávce nám bylo jasné, že v takovém tempu, v tomto teple nemůžeme vydržet celé utkání, takže se naše dostupování hráčů a krácení hřiště musí rapidně změnit, jinak budeme mít problémy. Bohužel změna velká nepřišla, síly docházeli a práce s míčem pod tlakem nám dělala problémy a soupeř přebíral postupem času otěže utkání. Naše hra 1x1 nebyla ani v útočné fázi ani v obranné fázi dobrá. Dalším důležitým aspektem bylo, že jedna polovina přispěla do celkového skóre pouze jednou brankou za šedesát minut času. To je žalostné! Hráči však utkání odmakali, v některých fázích snesli někteří jedinci přísnější měřítko a celkově se hrálo vyrovnané utkání. Na úterním tréninku si zhodnotíme individuální výkony.