19. (Lokomotiva), sobota 9.4.2016
FC Zbrojovka Brno - 1.SC Znojmo FK  13:4  (0)
Branky: Kos 2, Sádecký 2, Kadeřávek 2, Galia, Novák, Krejčí, Havlík, Slavíček, Kluska, Zivčák - Bakaj 2, Štancl, Peterka
Rozhodčí: Šlesinger, Kadlec
FC Zbrojovka Brno: Páral, Partl - Adámek, Kos, Sádecký, Strnad, Švejda, Galia, Kadeřávek, Novák, Šlapanský, Karpíšek, Holásek, Černý, Svoboda, Krejčí, Havlík, Slavíček, Zezula, Srba, Krajčo, Kluska, Zivčák
1.SC Znojmo FK: Švejkar, Jakubec, Vaněk - Košíček, Kselík, Kozyuk, Valášek, Navrátil T., Mičič, Železný, Štola, Peterka, Štancl, Bartoněk, Šívr, Bakaj, Poláček, Šuba, Mlčoch, Navrátil M., Ryška

František Havlík (Znojmo): Do zápasu jsme vstoupili přesně tak, jak chceme. Aktivně, vysoko jsme napadali, soupeři jsme se snažili sebrat míč již na jeho polovině, kluci byli důrazní v osobních soubojích, celkem se dařila i kombinace, takže bylo v prvním poločase k vidění zcela vyrovnané utkání. Tomu také odpovídalo poločasové skóre 2:1 pro náš tým. S trenérem jsme tedy předpokládali, že podobný obraz hry bude k vidění i ve druhém poločase. Hned první minuty druhé půle nás, ale vyvedly z omylu. Soupeř dal na každé straně rychlou branku a rázem na hřišti začal existovat pouze jeden tým. Postupem času narůstal rozdíl ve skóre, naši kluci nestačili fyzicky ani morálně. Výsledkem bylo konečné skóre zápasu. Ve čtvrtek nás čeká další kvalitní soupeř. Bylo by načase porazit tabulkově výše postavený tým!