Branky: Polanský, Břečka, Mišík - Bartoněk 2, Kselík, Štola, Bakaj, Šuba
Rozhodčí: Štipčák, Vavřinová
FK Hodonín: Macháček, Daněk - Šůrek, Slatinský, Beneš V., Šural, Polanský, Grabec, Beneš R., Kosíř, Vacula, Nekarda, Břečka, Hvožďa, Krist, Dědák Mar., Dědák Mich., Mišík, Maťátko
1.SC Znojmo FK: Jakubec, Vaněk - Cakl, Kselík, Kozyuk, Valášek, Navrátil T., Surovec, Štola, Žák, Peterka, Štancl, Bartoněk, Šívr, Bakaj, Poláček, Šuba, Mlčoch, Ryška

František Havlík (Znojmo): K naší spokojenosti jsme na nic nečekali a na soupeře vlítli již od prvních minut. Domácí tým hrál to svoje - tedy hru, ve které převládá důraz, osobní souboje a dlouhé míče za obranu soupeře. V prvním poločase jsme se s tímto stylem hry velice dobře vyrovnali. Především kluci v obraně odehráli vynikající poločas (Polda, Matyáš, Navrc, Kselda). Dokázali jsme se prosadit i v útočných činnostech, takže poločasové skóre bylo 5:1 pro náš tým. Kluky jsem o poločase jasně upozorňoval na to, že je čeká ještě těžší práce než v prvním poločase, a tak se taky stalo. Domácí se do toho opřeli naplno. Dostali jsme se pod tlak, který jsme někdy i se štěstím ustáli a sami jsme se dostávali do brejkových situací. Jejich řešení byla ovšem naše největší slabina v tomto zápase, přesto jsme utkání dovedli do vítězného konce. Negativem utkání bylo naše řešení herních situací po zisku míče, tam jsme situaci řešili buď zbytečně zbrkle nebo jsme šli naopak do zbytečných kliček místo kvalitní finální přihrávky. Celkové hodnocení je však jednoznačně pozitivní. Kluci zápas odmakali. Dali do hry emoce a i pod tlakem jsme se snažili o kombinační hru, takže jsem kluky po zápase pochválil. Od pátku však zase zpátky na zem. V pátek trénink a v neděli pak na hřiště olomoucké Sigmy = výzva z kategorie největších.