Branky: 24. a 70. Pacula, 34. Dolejší, 42. Stupár - 13. Bitomský, 74. Kodeš
ŽK: 28. Kodeš (Hlučín)
Rozhodčí: Richter - Rosický, Šťáva
1.SC Znojmo FK: Čech - Sivera, Neumann, Pacula, Najnar - Sysel (74. Havliš), Kaššai, Dobeš (41. Péč), Stupár - Veselý, Dolješí
FC Hlučín: Chvěja - Kodeš, Strakoš, Kremer, Žídek - Bitomský (59. Mikulík), Plhák, Hurina, Stoklasa (27. Smaženka), Blinka (69. Mostýn) - Žídek (43. Bílý)

Vladimír Mokrohajský (Hlučín): Tady se jednalo o třetí zápas v tomto ročníku, kdy předchozí duely skončily remízou. Tentokrát se střelecky prosadili domácí, ale v utkání jsme šli do vedení my. Soupeři se podařilo do poločasu skóre otočit. Na rozdíl od prvního poločasu jsme ve druhém lépe pracovali my, ale byl to soupeř, který po hrubce naší obrany zvýšil na 3:1 a po pokutovém kopu dokonce na 4:1. Kluky musím pochválit, že utkání nezabalili a snažili se neustále chodit do protiútoků. Škoda, že naše finální zakončení provázely nepřesnosti, neboť jsme si vytvořili poměrně hodně dobrých brankových možností.