Branky: 30. Zbořil - 7. a 67. Švarc, 21. Procházka T. II, 54. Sysel, 58. Illek
ŽK: 16. Rozehnal (Vyškov)
Rozhodčí: Líkař - Lenfeld, Procházka D.
MFK Vyškov: Čech - Kozel, Setínský, Baroš, Rozehnal - Zbořil (41. Lukášek, 62. Jelínek) Klvač, Keluc, Ševčík - Jaroš (41. Slunský), Husár
1.SC Znojmo FK: Koukal - Novotný, Křivánek, Illek, Hambálek - Procházka T. II., Koch, Péč (41. Sysel), Bohdálek K. - Procházka T. I., Švarc

Jiří Kotlán (Znojmo): Opět jako v předchozím utkání jsme začali dobře. V 7. minutě se individuálně prosadil Švarc 0:1. Ve 21. minutě se po našem přímém volném kopu na dvakrát prosadil opět Procházka II. a bylo 0:2. Nechtěli jsme opakovat předchozí zápas kdy jsme za tohoto stavu přestali hrát, ale opět se lehce opakovala stejná situace. Ve 30. minutě snižoval dorážkou domácí Zbořil 1:2. Tento stav ukončil první poločas. V 54. minutě se po našem rohu míč dostal na penaltu, kde číhal Sysel a nedal domácímu brankaři šanci 1:3. Ve dvou šancích se objevil Švarc, ale vždy ztroskotal na domácím brankařovi. To po našem rohovém kopu se ve vápně nejlépe zorientoval Illek a hlavou zavěsil na 1:4. Výborně odehrané utkání ukončil pěknou tečkou opět Švarc 1:5. Vítězství bylo zasloužené, domácí jsme k ničemu nepustili a diktovali jsme si tempo hry.