1.SC Znojmo FK - SK Hanácká Slavia Kroměříž  1:2  (0:2)
Branky: 79. Illek - 28. Majkrič, 33. Gavenda
ŽK: 54. Hambálek, 67. Illek, 80. Moravec - 80. Stratil
Rozhodčí: Soukal - Vařacha, Neužil
1.SC Znojmo FK: Koukal - Novotný (75. Táborský), Křivánek, Illek, Hambálek - Procházka T. II, Koch, Péč (41. Moravec), Bohdálek K. - Švarc (76. Pacula), Procházka T. I. (41. Sivera)
SK Hanácká Slavia Kroměříž: Stratil - Oslzla (71. Strozer), Dočkal, Vasiljev, Moravec - Dvořák, Kocman (61. Fekar), Majkrič, Karlík - Gavenda, Batoušek

Jiří Kotlán (Znojmo): Poslední mistrovské utkání jsme odehráli po dohodě v pátek 3.6.2016. Utkání mělo svižné tempo. První poločas byli lepším týmem hosté z Kroměříže. Druhý poločas jsme měli zase mírnou převahu, ale nedokázali jsme z toho víc vytěžit než jednu branku. Vzhledem k tomu, že hosté si v prvním poločase připsali dvě branky, tak jsme nakonec poslední utkání prohráli 1:2. Naši branku zaznamenal až minutu před koncem utkání Illek. I tak jsme utkání zvládli herně i bojovností. Hráči se po letní přestávce ukáží již v U19.