Branky: 20. K. Bohdálek, 54. Švarc - 49. Teichmann
ŽK: 18. P. Bohdálek, 48. Koukal - 25. Martiník
Rozhodčí: Rosický - Richter, Šťáva
1.SC Znojmo FK: Koukal - Novotný (75. Pacula), Illek, Bohdálek P. (29. Táborský), Škarka - Koch, Péč (41. Stupár), Švarc, Procházka II. - Bohdálek K., Procházka I.
FC Hlučín: Horejsek - Hetto, Bílý, Gebauer, Lambert - Velička (67. Müller), Jesch, Meier, Teichmann - Martiník (49. Kubík), Múdrik

Jiří Kotlán (Znojmo): Utkání s Hlučínem jsou vždy bojovné a taháme se o výsledek. Do utkání naskočil Švarc s nedoléčeným kotníkem. Paradoxně si však poranil v 31. minutě kotník Bohdálek Patrik (U16) a musel ho nahradit další hráč ze střídačky Táborský. Zápas se hrál na rozmáčeném povrchu a hráče jsme před utkáním na to dobře připravovali. Dá se říci, že nám to přineslo ovoce. Ve 20. minutě šel do pokutového území prudký centr, hostující stoper s tím měl velké trable a toho využil Bohdálek, který si míč zpracoval a poslal ho na zadní tyč 1:0. Kamil je další nová tvář v jarní části a tudíž si vysloužil první mistrovskou trefu za 1. SC Znojmo. Potom jsme opadli a pod tlakem začali dělat chyby. Ve 28. minutě byl v našem pokutovém území faulován hlučínský útočník, ale nařízený pokutový kop zlikvidoval Koukal.

Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním konečně naplno bodovat. Ve 48. minutě však hosté dobře vyhodnotili naše postavení a kolmou přihrávkou do pokutového území se k míči dostal se středem Martiník. Bohužel ho zbytečně naplno atakoval náš brankař Koukal a kopal se na nás druhý pokutový kop v utkání. Ten s přehledem proměnil Teichmann a bylo srovnáno 1:1. V 54. minutě využil opětovné nedorozumění v obranné fázi Švarc a opět jsme odskočili na 2:1. Následně hosté zvyšovali úsilí a pro nás se otvírala vrátka pro rychlé brejky. Největší šanci měl Tomáš Procházka I., který z poloviny šel sám na bránu. Této šance se zalekl a místo kličky volil střelu z blízka do brankaře. Škoda jen těchto nevyužití, pro zklidnění by to byl určitě i povolený doping pro hráče. Takto se bojovalo v křečí až do konce utkání. V posledních minutách nás svými zákroky zachraňoval Koukal a tím odčinil svou chybu. Konečně jsme si mohli naplno vychutnat po delší době pocit vítězství a zakřičet vítězný pokřik.