Branky: 17., 20., 40. a 66. Rozehnal, 2. Lukášek
ŽK: 39. Škárka, 75. Merhaut - 47. Husár
Rozhodčí: Tunka - Vařacha, Kacká
1.SC Znojmo FK: Koukal - Novotný, Pacula (41. Dolejší), Illek, Hambálek - Škarka, Koch, Procházka II (41. Merhaut), Stupár (41. Táborský) - Bohdálek (30. Moravec), Procházka I (41. Najnar)
MFK Vyškov: Jozek - Kozel, Setínský, Lukášek (41. Kučera), Baroš - Klvač (41. Jelínek), Keluc, Rozehnal, Ševčík - Husár, Pospíšil

Jiří Kotlán (Znojmo): Utkání mělo být konfrontací rovnocenných týmů. Katastrofální zdravotní stav našeho týmu se začíná pomalu zlepšovat. Paradoxně herní projev se zhoršuje. Do utkání naskočil bez tréninku Procházka Tomáš II. a to v úterý dobral antibiotika. Také Hambálek, který sice jeden trénink absolvoval, ale stále cítil bolest ze zánětu močového měchýře. V průběhu prvního poločasu do hry naskočil Moravec, ten pro změnu v pondělí odložil berle a také byl bez tréninku. Na lavičce ještě smutnil Švarc, chtěl pomoct klukům, nechtěli jsme však riskovat prodloužení jeho rekonvalescence.

Již od první minuty začalo být zle. Po rozehrávce se hosté dostali k míči po našem nedostatečném důrazu a Lukášek napálil míč z velké vzdálenosti k úžasu Koukala do šibenice napříč bránou 0:1. Potom už čaroval jen Rozehnal. První svoji branku v zápasu dal sice z pokutového kopu v 17. minutě, ale opět nedůraz v obranné fázi hostům napomohl. Po rohovém kopu Koukal míč lehce prodloužil do míst kde jsme neměli hráče a hosté se dostali ke střele. Bohužel míč trefil ruku Illka a následoval pokutový kop, který zmíněný Rozehnal proměnil. Ve 20. minutě se opět prosadil Rozehnal a do poločasu stvrdil ve 40. minutě svůj čistý hattrick. To byly fáze utkání, kde nás svazovala křeč. Na co jsme sáhli, to bylo špatně. Ke skórování jsme hostům víceméně napomohli sami. Přímý volný kop z poloviny hřiště, Koukal si sice pro míč jde a volá, ostatní pouze uskakují, nikdo nejde jistit propadený míč, Koukal jednou rukou míč pouze lízne a ten jde na bránu kde se nejlépe orientuje Rozehnal. Dá se říci, že Rozehnal vždy naše hráče rozehnal a ti nevěděli kam mají jít a kam se vrátit.

Druhý poločas hosté hráli v klidu, i když jsme se snažili aspoň kosmeticky upravit výsledek. Výměna čtyř hráčů do druhého poločasu však nestačila a Rozehnalovi se podařilo, osladit si po rohovém kopu ze 66. minuty středeční den. Co k tomu říci, tak takto pánové určitě ne.