ŽK: 12. Koukal, 18. Moravec, 58. Švarc (všichni Znojmo)
Rozhodčí: Mikyska - Procházka, Putna
1.SC Znojmo FK: Koukal - Novotný, Křivánek, Koch, Hambálek - T. Procházka I (55. Kochan), Švarc, Moravec, Stupár - T. Procházka II (55. Sivera), Sysel
FK Hodonín: Sloboda - Perička, Kratochvíl, Skřivánek, Jahoda – Čajka, Schüller – Rathouský, Venclík (68. Hodonský), Konečný (63. Kordula) – Čadílek (71. Štipčák)

Jiří Kotlán (Znojmo): Tragédie a chaos. V prvním poločase nedal jsme nedali dvě vyložené šance a Hodonín nás za to ve druhém poločase potrestal. V obou brankách má prsty brankař Koukal. První branka padla po odkopu od Koukala, bohužel trefil hráče do zadnice a míč se odrazil k volnému hráči, který se do prázdné brány nemýlil. Druhá byla z trestného kopu z pětatřiceti metrů. I když jsme toto konkrétně v pátek před zápasem nacvičovali, stejně se Koukal jen díval jak míč letí do brány.

Mario Rossi (Hodonín): V utkání hraném za pěkného počasí na pěkném hřišti, jsme získali velmi cenné body. Troufnu si říct, že opět zaslouženě. I když nás v jedné vyložené situaci podržel brankář Sloboda, kdy vychytal samostatný únik domácího hráče, (kterému sice předcházel min dvoumetrový ofsajd), ale ten je pokud ho rozhodčí pískne. Snažili jsme se kombinovat a vytvářet si standardní situace, ale ani jednou při nás nestálo tolik omílané štěstí. Domácí brankář Koukal chytal bravurně a velmi pozorně. Do druhé půle, jsme přeskládali sestavu a po dohodě vytáhli do útoku Skřivánka, kterému jsme věřili, že by mohl platit na domácí obranu. To se vyplatilo a za tři minuty v útoku se Adam prosadil a posadil nás na koně 1:0. V 55. minutě druhou branku přidal Jahoda po nádherně zahraném přímém kopu, když se trefil přímo do šibenice (gól roku) 2:0. Znojemští hráči se snažili o zvrat, ale všechny jejich pokusy skončili vedle nebo v náručí našeho brankáře. I my si vypracovali několik slibných situací, ale žádná už nebyla přesně dokončená.