ŽK: 13. Teichmann, 38. Lambert, 45. Manderla - 14. Veselý
Rozhodčí: Dytková - Krzisch, Pretsch
FC Hlučín: Chvěja - Hetto, Lambert, Martiník, Múdrik - Velička, Jesch, Manderla, Teichmann, Kubík (70. Meier) - Groda
1.SC Znojmo FK: Koukal (52. Čech) - Novotný (61. Stupár), Křivánek, Koch, Hambálek (61. Dolejší) - T. Procházka I, Veselý, Moravec, Najnar (41. Sysel) - T. Procházka II, Švarc

Jiří Kotlán (Znojmo): Na Velký pátek se hrálo v Hlučíně na umělé trávě. Utkání mělo tempo a na menším prostoru bylo více chyb, soubojů a nepřesností. Bohužel domácí Teichmann se prosadil již v 8. minutě z volného přímého kopu 1:0. Snažili jsme se do poločasu vyrovnat, ale domácí se statečně bránili. Šancí na vyrovnání bylo několik, ale největší měl Švarc, který dostal pěknou kolmici za obranu. Bohužel jeho křížná střela skončila na zadní tyči a míč šel do autu. Ve druhém poločase jsme opět měli více ze hry a opět i několik slibných šancí. Švarc se snažil prosadit, ale prášil jen domácímu gólmanovi Chvějovi rukavice. Po jednom úniku přehodil i brankaře, ale míč šel těsně vedle domácí tyče. Ještě jsme se pokusili oživit hru střídáním a povedlo se. Spasitelem se stal Stupár. Opět po přímém volném kopu Stupár v 71. minutě míč z pravé strany levačkou zakroutil tak, že na něj brankař nedosáhl a skončil u zadní tyče v síti 1:1. Pokusili jsme se ještě otočit výsledek, ale již nezbyl čas. Po utkání byl ve fakultní nemocnici v Ostravě ošetřován Moravec - vychýlená nosní přepážka. Pokud bychom utkání hodnotili, tak nasazení a bojovnost byla v tomto utkání znát. Pokud bychom v tomto trendu pokračovali, tak lze očekávat i zlepšení v herním projevu.