Branky: Košíček, Kozyuk, Peterka, Štancl, Bakaj, Ryška, vlastní - Šmilauer
Rozhodčí: Křenek, Laštůvka
1.SC Znojmo FK: Jakubec, Vaněk - Košíček, Kozyuk, Valášek, Navrátil T., Mičič, Surovec, Železný, Štola, Žák, Peterka, Štancl, Bartoněk, Šívr, Bakaj, Poláček, Šuba, Navrátil M., Ryška
FC Zlín: Bujor, Vodica, Neubauer - Hink, Ovesný, Kynčl, Zábojník, Bartoš, Šmilauer, Slouk, Malenovský, Slaměna, Žálek, Hönig, Hoferek, Mezík, Kovalčík, Šťastný, Štoll, Brunclík, Vrla, Januš,

František Havlík (Znojmo): Od začátku zápasu bylo vidět, že kluci chtějí hrát - soupeře jsme napadali již při rozehrávání na jeho polovině, slušnou kombinační hrou jsme se dostávali do šancí, které jsme ale bohužel nedokázali proměňovat. Takže i přesto, že jsme si vytvořili dostatek šancí, bylo poločasové skóre nezvykle "hubené" 1:0. Ve druhém poločase jsme naši převahu dokázali zužitkovat i gólově, takže si kluci po dvou porážkách mohli konečně zakřičet vítězný pokřik. I přes některé chyby, které se ovšem najdou v každém zápase, měla naše hra povětšinou i slušné parametry, takže klukům náleží pochvala.