1. (Čafka), středa 19.8.2015
1.SC Znojmo FK - FK Hodonín  7:9  (0)
Branky: Šívr 2, Ryška 2, Šuba 2, Navrátil - Slatinský 4, Grmolec 2, Beneš R., Krist, Kuja
Rozhodčí: Hrůza, Černý D.
1.SC Znojmo FK: Prodělal, Vaněk - Cakl, Kselík, Kozyuk, Valášek, Navrátil, Mičič, Surovec, Železný, Štola, Žák, Peterka, Štancl, Bartoněk, Šívr, Bakaj, Poláček, Šereda, Šuba, Mlčoch, Ryška
FK Hodonín: Slovák, Macháček - Šural, Slatinský, Beneš V., Polanský, Grabec, Beneš R., Jakubíček, Grmolec, Nekarda, Břečka, Krist, Dědák Mich., Dědák Mar., Mišík, Kuja, Čech, Šurek

Miroslav Paul (Znojmo): Po úvodním vítězném zápase v neděli jsem hráče před utkáním nabádal, že nás nečeká jednoduchý soupeř, což se nakonec potvrdilo. V prvním poločase jsme byli efektivnější, pohyblivější, svižnější, lépe jsme kombinovali, a proto jsme vedli 7:3. O poločase jsem hráčům řekl, že musejí přidat v důrazu a nasazení, že v tomto nás budou hosté zlobit. To se také ukázalo, Hodonín hrál jednoduše a spoléhal na důrazný, jednoduchý fotbal a my jsme zcela vyklidili pozice. Hráči začali panikařit, dívali se z jedné půlky na druhou, počítali výsledek, místo toho, aby praktikovali svoji hru. Vše je o hlavě hráčů, není to o tom, že by druhý poločas byly horší fotbalisté než první půli, ale najednou byli pod tlakem a vše šlo zcela hůře. Jednoduše jsme přestali věřit svým schopnostem a žádný z hráčů nesnesl přísnější měřítko.S tlakem se hráči musí naučit hrát, na čemž budeme pracovat. Odehrát 30minut na dvou hřištích bez branky je také zcela žalostné. Jsem zklamaný, ale i přesto věřím, že se z tohoto utkání všichni poučíme, jak hráči, tak i my trenéři. Jdeme dál, další zápasy nás čekají a já věřím, že hráči vše napraví, třeba ihned v dalším utkání.