Slezský fotbalový club Opava - 1.SC Znojmo FK  8:1  (6:1)
Branky: Šefčík 3, Fusek 2, Večerka, Hluchý, Hartmann - Moravec
ŽK: bez žlutých karet
Rozhodčí: Broskevič - Zelník, Chlebovský
Slezský fotbalový club Opava: Vyklický - Štefka, Podraza, Houdek, Musila (41. Šikula) - Šefčík, Fusek, Dybal, Večerka, Hluchý (41. Hartmann) - Teichman
1.SC Znojmo FK: Koukal - Svoboda, Křivánek, Bohdálek (41. Merhaut), Novotný - Škarka (41. Najnar), Moravec (54. Táborský), Čech, Koch - Procházka (41. Dobeš), Švarc

Radomír Hlaváč (Opava): Hlavně v prvním poločase byly v naší hře prvky, které trénujeme a chceme přenášet do utkání. Zda jsme schopni pokračovat v tomto způsobu hry, nás ale prověří až těžší soupeři. První z nich nás čeká už v neděli, kdy se utkáme se Zbrojovkou Brno.

Jiří Kotlán (Znojmo): V Opavě jsme chtěli pokračovat v nastaveném trendu, kdy jsme v předchozích utkáních obrali hráče ze severu o body. Bohužel se potvrdilo pravidlo, že již v cestou na sever Moravy prohráváme v Olomouci 3:0. I když jsme hráli až druhé utkání, tak hráči byli nesoustředění. Zápas začal z nezjištěných důvodů o 20 minut později a hrálo se na tréninkovém travnatém hřišti u koupaliště v Opavě. Zápas začal pro nás optimisticky. Již ve druhé minutě po faulu na polovině domácích nařídili rozhodčí přímí volný kop. Toho se ujal faulovaný Moravec a ze 30 metrů vymetl šibenici 0:1. Naše radost netrvala dlouho. Po rozehrávce jsme sice na naši polovině vybojovali míč, jenže Bohdálek tak dlouho vedl míč až mu ho domácí sebrali a potom se Patrik nestihl vrátit a chyběl na svém postu. Toho domácí využili a po rychlé kombinaci vyrovnali střelou zpoza velké vápno a po naši teči brankař Koukal tuto střelu podcenil a bylo srovnáno 1:1. Od té chvíle na hřišti bylo jen jedno mužstvo a skóre hrozivě narůstalo a mi jsme kupili chybu za chybou. Podotknout, že kluci byli odhodláni nastoupit i se zraněním. Moravec se zraněnými třísly, Škarka bolesti zad a Čech oteklé koleno. Z těchto hráčů celé utkání dohrál jen Čech. Poločasové skóre se zastavilo na 6:1. Druhý poločas už byla jen kosmetické úprava a domácí si zatrénovali. Dalším faktorem, který ovlivnil utkání bylo nedodržování priorit dorosteneckých mužstev a ambice jednotlivce. Tím je nerespektování týmové spolupráce (koheze) a oddílové strategie.