ŽK: Moravec, Novák, Švarc, Škarka, Stupár - Bohun, Kratochvíl, Venclík
ČK: Stupár (Znojmo)
1.SC Znojmo FK: Koukal - Svoboda, Křivánek, Bohdálek (41. Sivera), Novotný (73. Procházka) - Veselý (41. Stupár), Moravec, Čech, Koch - Novák (65. Škarka), Švarc
FK Hodonín: Jaroš - Bohun, Pakosta, Schüller, Perička - Čajka, Rathouský (60. Teiner), Kordula, Jahoda (24. Skřivánek) - Kratochvíl, Venclík (71. Hodonský)

Jiří Kotlán (Znojmo): Utkání ovlivnilo několik faktorů. Začali jsme svižně a do brejků se dostával Švarc a Novák (chybný první dotek míče), Čech (střela vedle brány). Po našem rohu byl faulován Křivánek a Moravec nařízený pokutový kop proměnil 1:0. Potom jsme zalezli a nechali jsme hrát hosty. Jejich pětiminutovku rohů jsme přečkali. Za začátku druhého poločasu měl velkou šanci Moravec. Po chybném ofsajd systému šel sám na bránu, brankař vyběhl na velké vápno, bohužel lob šel vedle brány. Do druhého poločasu nastoupil Stupár. Ve 43. minutě již byl držitelem žluté karty za faul a následně ve 49. minutě se po druhé žluté poroučel do sprch. Hosté využili přesilovku v 52. minutě hlavou Skřivánkem. Od té chvíle to byl boj o vítězství. I tak jsme si vytvářeli šance. V 80. minutě jsme přečíslili hosty, kdy Moravec unikl po levé straně, odcentroval do vápna, kde si nabíhali Švarc a Škarka. V momentě kdy se již dostával Švarc k míči hlavní rozhodčí Hanáková odpískala konec. Není co dodat a utkání skončilo 1:1.

Ivan Šerfözö (Hodonín): Domácí se ujali vedení po naší chybě z pokutového kopu. Ve druhé půli jsme přidali, vytvořili jsme si šance, ale pouze hlavička Skřivánka nám přinesla branku. Ve druhé půlce jsme byly jednoznačně lepší, ale více brankových příležitostí jsme nevyužili a tak si ze Znojma odvážíme pouze bod.