FC Vysočina Jihlava - 1.SC Znojmo FK  6:1  (2:0)
Branky: Řezáč 3, Šteffl 2, Matulka - Veselý
Rozhodčí: Rosický - Havlín, Petrlík
ŽK: bez žlutých karet
FC Vysočina Jihlava: Jágrik – Pavlík, Trojánek, Křišťál (66. Sibera), Pejřimovský – Matulka, Urbánek (55. Bence), Šteffl, Řezáč – Chlumský (61. Janoušek), Polcar (48. Lorenc)
1.SC Znojmo FK: Koukal - Svoboda, Křivánek, Pacula (41. Veselý), Sivera (41. Stupár) - Novotný, Švarc, Čech, Koch - Procházka (73. Dolejší), Novák

Libor Smejkal (Jihlava): Hráli jsme proti soupeři, který se pohyboval převážně na své půlce a spoléhal se na rychlé protiútoky. Náš tým se dostával do nebezpečných šancí, ale někdy jsme byli tak zbrklí, že jsme akci pokazili finální přihrávkou. Ve druhém poločase jsme soupeře přehrávali a vytvořili jsme si mnoho šancí. Velice dobře nám fungovaly strany, které dělaly Znojmu velké problémy. V zápase se blýskl hattrickem Řezáč. Přihlížející diváci viděli velmi zajímavý fotbal. Hráči zaslouží pochvalu za dnešní zápas.

Jiří Kotlán (Znojmo): Od první minuty si domácí začali vytvářet tlak a velký rozdíl byl v technické vyzrálosti. Hráči Vysočiny nám nechtěli půjčit míč. Jediný hráč z naši strany co dokázal udržet míč byl Švarc. Bohužel nebyl nikdo, kdo by se odvážil ho nějak podpořit. Dobře fungovala stoperská dvojice Křivánek - Pacula. Na druhou stranu, kraje nebyli naší dominantou a to domácím hráčům stačilo na přečtení. Ještě dodat, že nám odešel i střed hřiště a to bylo potom otázkou, kdy přijde první chyba. Po rohovém kopu se po nedůrazu Čecha dostal z velkého vápna ke střele Šteffl a trefil šibenici. Na 2:0 zvyšoval Řezáč po rychlém protiútoku. Hlavní nápor však došel ve druhém poločase od Šteffla a od Řezáče, který dal svůj hattrick. Do druhého poločasu musel střídat stoper Pacula a dobře hrající Sivera. Do stoperské dvojice musel jít Čech, který se ne zrovna dobře vyspal a na střed Veselý. Naši hráči byli vystrašení, když někdo získal míč, tak zjistil že si nemá s kým rozehrát. Jediný co chtěl hrát byl střídající Veselý, který dal nádhernou branku z půlky hřiště. Po vybojovaném míči se rozvíjela možnost na přečíslení 4 na 3. Jirka si všiml postavení brankaře, který stál před velkým vápnem, tak mu to prostě poslal do prázdné brány. Bylo to však jen kosmetická úprava skóre na 5:1. V poslední minutě, kdy jsme byli totálně rozebráni Matulka ukončil zápas na 6:1.