Rozhodčí: Hanáková - Černý D., Procházka
ŽK: Moravec - Husár, Slunský, Klvač
ČK: Rozehnal (Vyškov)
1.SC Znojmo FK: Koukal - Novotný (72. Svoboda), Čech, Křivánek, Koch - Škarka, Švarc, Moravec, Novák - Valenta, Procházka (76. Sivera)
MFK Vyškov: Bělík - Pluháček, Kozel, Setínský, Pospíšil - Rozehnal, Ševčík (75. Řehola), Osolsobě (5. Zbořil, 41. Nohel), Klvač - Husár, Slunský

Jiří Kotlán (Znojmo): Utkání s Vyškovem má vždy víc než poklidnou atmosféru. Umocněno je to tím, že je zápas vždy vyhrocen a obě mužstva mají podobný styl. Hráči měli hrát od začátku utkání zodpovědně, bohužel opak byl pravdou. Již ve 2. minutě střelou z 25m překvapil nejen všechny okolo, ale hlavně Koukala v bráně Slunský 0:1. Hralo se na obě strany, ale jen po pokutové území. Hosté alespoň dokázali párkrát střelou vystrašit Koukala, nám se to nepovedlo za poločas ani jednou. To se dalo poznat, že největší slabina hostů je v bráně. Místo abychom se snažili o srovnání přišla druhá velká chyba Koukala v bráně. Jednoduchý míč si chtěl vzít volejbalově bagrem, ale hodil si jej za sebe. Tam číhal dotírající útočník, kterého Koukal ve snaze míč ještě uklidit fauloval. Husár nařízený pokutový kop proměnil 0:2. Začali jsme šlapat víc do pedálů a těsně před poločasem po pasu Moravce se prosadil Valenta 1:2. Druhý poločas jsme věděli, že se dá ještě otočit, proto jsme chtěli hrát více s míčem u nohy a nedělat chyby. Hosté hru kouskovali častým faulováním a provokování. Začali sbírat žluté kartičky a na to doplatil Rozehnal, který po úderu loktem musel předčasně opustit hrací plochu. Vrhli jsme všechno do útoku a v 77. minutě se opět po skrumáži v pokutovém území hostů prosadil Valenta 2:2 a výsledek vydržel až do konce utkání.