Vyber všechny možnosti

Hledaný výraz se vyskytuje v 29 článcích.

Další stránky
123>>
13.5.2019Mladší dorost doma přehrál Pelhřimov. Takové vítězství mě absolutně netěší, sužuje trenéra Havlíka ZNM - PEL 2:1 | Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Mladší dorostenci se o víkendu dočkali šestnácté výhry v letošní sezóně. V utkání nad týmem FK Pelhřimov si připsali vítězství v poměru 2:1, o tři body se dvěma brankami postaral Tomáš Vaníček. Hlavní trenér František Havlík však po utkání vůbec spokojený nebyl.
24.3.2019Sedmnáctka doma ztratila body s Humpolcem ZNM - HUM 1:1 | Milan Šoba, Radek Štohl

Z N O J M O - Druhý zápas jara naší U-17 již nevyšel. V sobou odpoledne na domácím hřišti jen remizovala s Humpolcem 1:1, když stav ve druhém poločase musela duelu alespoň srovnávat. O jedinou branku znojemského výběru se postaral kapitán Jiří Kocanda.

Úvod jarní části sezóny byl pro naše hráče výborný. Na hřišti líšeňského „B“ vyhráli jednoznačně 6:0, zásluhou čehož se udrželi na druhé příčce za Spartou Brno. První domácí duel však byl o něčem jiném.

Trenérský tým se před zápasem rozhodl pošetřit klíčové hráče svého mančaftu, kteří se v neděli představili za U-18. Problém duelu však nastal v něčem jiném. „Soupeř nám sebral body zcela jednoduše – nedokázali jsme se vyrovnat s důrazem, prohrávali jsme většinu osobních soubojů, místo kombinace jsme volili individuální řešení herních situací, což soupeři, který brání, zcela vyhovuje. Absolutně jsme nevyužívali šířku hřiště, místo kombinace jsme míče nakopávali, no a to podstatné – pokud nevyužijeme několik stoprocentních příležitostí, tak si nezasloužíme vyhrát,“ rozpovídal se po zápase trenér František Havlík.

Nejen on viděl, jak se třináctý tým tabulky dostává do vedení. V osmačtyřicáté minutě se za Humpolec prosadil Adam Zástěra. To již v sestavě nechyběli Temuulen Tumurbaatar a Jakub Dvořáček, kteří nahradili dvojici Tomáš Vaníček, Ondřej Morong. Znojemskému týmu se dlouho nedařilo vyrovnat, v pětašedesáté minutě tak šel na hřiště Adam Polepil, který vystřídal Davida Pavlačku. V 72. minutě se přeci jen trefil Jiří Kocanda, který tak stanovil konečné skóre zápasu na 1:1.

„Individuální výkony některých hráčů byly zcela podprůměrné – příležitost dostal každý hráč z týmu. V Hodoníně (30.3., 10:00 - pozn. red.) nastoupíme v nejsilnější možné sestavě – změn bude dost, protože takovým fotbalem (kopanou) se určitě prezentovat nechceme,“ zakončil mrzutý Havlík, jehož svěřenci na první Spartu Brno ztrácí čtyři body.

14.3.2018Generálky dorosteneckých mužstev RedakceZ n o j m o - Kategorie U19 odehrála svojí generálku na jaro na umělé trávě v Bratislavě na Pasienkoch. Kategorie U16 poměřila síly s dorostem Novosedel.
22.6.2017U15 dovezla z mezinárodního turnaje v Rakousku stříbro! redakceZ n o j m o - V krásném prostředí tyrolských Alp vyrazili naši starší žáci bojovat v mezinárodní konkurenci o fotbalové vavříny na Osttirol cupu. Mise se jim náramně vydařila. Svěřenci trenérů Václava Dvořáka a Libora Paličky obsadili stříbrnou pozici, přičemž nebyli v turnaji ani jednou poraženi. O vítězi nakonec rozhodlo skóre. Druhé místo je mimořádným úspěchem a skvělou reprezentací 1.SC Znojmo nejen za hranicemi.
5.2.2016Ve středu se v Jevišovicích odehrálo modelové utkání juniorky a U19 Zdeněk PlánkaJ e v i š o v i c e - Ve středeční večer se na umělé trávě v Jevišovicích sehrálo modelové utkání juniorky a U19. Hráči našeho staršího dorostu, juniorky a širšího kádru A-týmu byli namixováni do dvou týmů a sehráli v kvalitním tempu dva poločasy na 2x 35 minut. To vše pod dohledem trenérů Luďka Zlámala a Romana Vojvodíka.
18.11.2015Odehrálo se modelové utkání i s novými hráči na zkoušku Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Áčko už sice svůj poslední domácí zápas sehrálo v pátek, přesto se na Městském stadionu hrál ve středeční odpoledne fotbal. Jednalo se o modelové utkání mezi kombinovanými týmy složenými z A-týmu, juniorky, U19 a hráčů na zkoušku. Zápas byl sehrán také z důvodů již zmíněné šestice nových hráčů na zkoušku, kteří byli pod drobnohledem trenéra Radima Kučera a trenéra juniorky Romana Vojvodíka. O tom zda hráči na zkoušce uspějí nebo ne, se rozhodne v následujících dnech.
4.11.2015Čtrnáctka rozebrala Vyškov, nastřílela mu 10 gólů! redakceZ n o j m o - Pro některé z našich mládežnických kategorií byl minulý týden posledním mistrovským v tomto roce. Taková kategorie U14 ho zakončila parádně, v domácím prostředí totiž porazila Vyškov v ofenzivním koncertu 10:0! Na vlastní půdě se dařilo i U17 a U16, obě kategorie svorně porazily Vítkovice, venku v Opavě už to však tak optimistické nebylo.
20.10.2015O víkendu se dařilo žákovským kategoriím, střelecky zářil Filip Vecheta redakceZ n o j m o - Uplynulý víkend se v souhrnu výsledků našich mládežnických kategorií vydařil především žákům. Čtyři žákovské kategorie se postavily stejnému soupeři - Havlíčkovu Brodu. Ve všech případech slavilo vítězství 1.SC. Střelecky zářil útočník Filip Vecheta, který nastřílel pět branek za U13 a přidal také hattrick za U14. Například trenér U12 Miroslav Paul byl ale i přes výhru hodně kritický a nelíbil se mu přístup jeho svěřenců nejen k utkání.
23.7.2015Juniorka držela v letní výhni s Líšní krok do 60. minuty Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Před týdnem se střetl s třetiligovou Líšní náš A-tým a zvítězil 3:1. Nyní se se stejným soupeřem utkala i naše juniorka a situace se tentokrát otočila. Líšeň zvítězila 4:1 a jakožto velice kvalitní celek nás prověřila před nadcházejícím startem Juniorské ligy. Se silným soupeřem se nám dařilo držet krok až do 60. minuty, o čemž svědčí i poločasový remízový výysledek, poté soupeř dokázal potrestat naše chyby.
18.7.2015JUN: Skvělý výkon, chválil i přes prohru s Třebíčí trenér Vojvodík Zdeněk PlánkaT ř e b í č / Z n o j m o - Ve stejný čas jako A-tým dnes sehrála svůj přípravný zápas také juniorka. Sice také prohrála 1:2, ale dojem byl úplně jiný. Trenér Roman Vojvodík své svěřence chválil a nebýt množství neproměněných šancí, mohl výsledek proti Třebíči vyznít úplně jinak. Prakticky lze říct, že soupeř z minima vytěžil naprosté maximum.