Výborně! U12 ovládla domácí halový turnaj

Z n o j m o - 1.SC Znojmo FK pořádal minulý týden halový turnaj mladších žáků, konkrétně kategorie U12. Naše dvanáctka byla pod vedením trenérů Zdeňka Mičky a Marka Dítě rozdělena na dva celky Modré a Zelené. Druzí jmenovaní pak dokázali turnaj ovládnout. Z jejich řad byl také zvolen nejlepší hráč - Ota Kohoutek. Našimi největšími konkurenty byl výběr okresu - OFS a Sparta Brno.

Náš tým vedený trenérským duem Zdeněk Mička a Marek Dítě měl v turnaji dvě mužstva, která byla rozdělena na mužstvo zelených a modrých. Zelené mužstvo turnaj vyhrálo a modré skončilo nakonec páté, další znojemský klub IE Znojmo po sympatických výkonech skončil poslední, ale bojoval až do konce turnaje. Dalším "znojemským" mužstvem byl výběr OFS Znojmo, který měl ve svém středu vybrané chlapce ze všech okresních mužstev.

V turnaji startovalo 6 týmů, kde hrál každý s každým. Poté následovaly dodatečné zápasy o umístění. Hrací doba byla 1x18minut a počet hráčů byl 4+1.

Turnaje se zúčastnily tyto týmy: 1.SC Znojmo FK modří, 1.SC Znojmo FK zelení, OFS Znojmo, IE Znojmo, FC Ivančice a FC Sparta Brno

Nejlepší střelec turnaje: Jakub Dvořáček (OFS Znojmo) – 11 branek

Nejlepší brankář turnaje: Jiří Rožínský (FC Ivančice)

Nejlepší hráč turnaje: Ota Kohoutek (1. SC Znojmo zelení)