Petr Kirschner v reprezentaci U18

Petr Kirschner v reprezentaci U18 Nejen Patrik Hrošovský (reprezentace Slovenska U21), ale i další znojemský hráč se dočkal pozvánky k reprezentování svého národního týmu. Petr Kirschner je součástí výběru ČR do 18 let, který odcestoval do Turecka na turnaj čtyři zemí (Turecko, ČR, Německo a Nizozemsko). Právě utkání s Tureckem už mají svěřenci trenéra Soukupa za sebou a vybojovali remízu 1:1. Petr odehrál celou první půli.

Velmi dobré výkony Petra Kirschnera (ročník 96), který ač věkem kategorie U18 pravidelně nastupuje za juniorku, neunikly reprezentačnímu trenérovi Miroslavu Soukupovi.

Aktuálně nejlepší střelec naši juniorky obdržel pozvánku do reprezentace U18 a odletěl s ní do Turecka, kde se čeští hráči účastní velmi silně obsazeného turnaje. Postupně se střetnou s domácím Tureckem, poté Německem a Holandskem. První utkání již mají za sebou. S domácím Tureckem uhráli remízu 1:1. Petr nastoupil od začátku a odehrál celý první poločas, který naši hráči vyhráli 1:0. Do druhého poločasu trenér Soukup poslal 8 nových hráčů a domácí Turecko v něm vyrovnalo.

Popřejme tedy Petrovi další úspěšně odehrané zápasy v reprezentačním dresu. Není to jen obrovská pocta a odměna pro něj za poctivou práci, ale doufejme, že bude dobrým příkladem pro další naše mladé talentované hráče. Je vidět, že i ze Znojma je cesta do velkého fotbalu otevřená, přestože se jedná o první krůček. Chce to jen poctivě pracovat v tréninkovém procesu a pak to vše prodat v zápasech.