U14 čtvrtá na halovém turnaji v Eggenburgu

Z n o j m o - Po třetím místě minulý týden v Křenovicích se naše U14 vydala na turnaj do rakouského Eggenburgu, kde pod vedením trenérů Libora Paličky a Marka Dítěte usilovala o napodobení předchozích úspěchů našich mužstev na tomto turnaji. Stupně vítězů byly takřka na dosah, nakonec náš tým ovšem obsadil čtvrtou pozici.

TÝMY: Turnaje se zúčastnily tyto týmy: Eggenburg, DSV Fortuna 05, Legenfeld, Horn, Russbach, Klosterneuburg, Schwechat a 1. SC Znojmo.

HERNÍ SYSTÉM: Jeden zápas měl trvání 1x12min, počet hráčů byl 5+1. Hrálo se dvou čtyřčlenných skupinách, z každé postupovaly nejlepší dva týmy do vyřazovacích bojů.

Výsledky Znojma:

SKUPINA:

Legenfeld – 1. SC Znojmo 2:0

DSV Fortuna 05 – 1. SC Znojmo 2:3
branky Znojma: Pacula, Šimka, Kochan.

1. SC Znojmo – Eggenburg 6:1
branky Znojma: Merhaut 3, Šimka 2, Dolejší.

8. Klosterneuburg

SESTAVA 1.SC ZNOJMO: brankáři – Novotný, Pigal, hráči – Pacula, Bohdálek, Šimka, Dolejší, Kochan, Merhaut, Veselý, Beneš, Sivera, Slabý, Synek. Trenéři: Libor Palička a Marek Dítě.