Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2023 vyšly tyto články:

29.9.Chyběla energie, devatenáctka na Sigmě padlaOLB - ZNM 2:0, 9.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - S náročným programem a tím i s velkou vytíženosti úzkého kádru se pere naše devatenáctka. Po bouřlivém sobotním utkání s Líšní jsme se už ve středu vydali na půdu Sigmy Olomouc. Nabitý itinerář se také do utkání promítl.
29.9.Znojemské trio pomohlo výběru Jihomoravského kraje ke zlaturedakce - mládežZ n o j m o - Jak známo, kouč naší U15 Václav Dvořák je i trenérem výběru Jihomoravského kraje. Ten se zúčastnil slovenského turnaje Pribina Cup U17. Jih Moravy reprezentovali i kapitán znojemské U17 Václav Daniel a Jarda Souček. I s jejich pomocí si Jihomoravský kraj dokráčel pro zlato. Borcům samozřejmě gratulujeme a odpouštíme jejich absenci na klubovém focení.
29.9.Navzdory šancím soupeře - jasná výhra a významný posun tabulkouZNO - OTR 4:1, 9.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Čtyři zápasy je u trenérskeho kormidla Ridi Dauti a tři z nich s naším celkem vyhrál. Přestože mělo Zlínsko příležitosti, výše výhry hovoří za vše. Navíc máme nyní nejlepšího střelce MSFL!
28.9.U11: Vlci si na turnaji v Šardicích vyšlápli i na Slaviiredakce - mládežŠ a r d i c e / Z n o j m o - O uplynulém víkendu tentokrát vyměnili Vlci okresní soutěž mladších žáků za turnaj v Šardicích, kde se opět ocitly mezi nejlepšími československými týmy. Nebýt jednoho zaváhání, mohli bojovat naši kluci i o zlato, i tak ale obsadili skvělé páté místo.
26.9.U19: Emotivní zápas s Líšní skončil těsnou prohrouZNM - LIS 0:1, 8.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - Plán devatenáctky v domácím utkání proti Líšni byl jasný, navázat na venkovní výhru v Třinci. Dostal však trhliny už v úvodu utkání, kdy se zranil klíčový útočník Filip Štěpánek. V dalším průběhu to byl především velký boj, který rozhodl jeden moment, kdy se hosté ve druhé půli prosadili po závaru v pokutovém území. Závěr zápasu pak provázely velké emoce, po sporném penaltovém momentu. Pozitivní zprávou je ale rozhodně návrat Tomáše Drozda, který v minulé sezóně působil v Jihlavě a se zapojil už do předchozího zápasu s Třincem.
24.9.Poslední desetiminutovka zhatila naše tři body z BlanskaBLA - ZNO 3:2, 8.kolo | Milan ŠobaB L A N S K O - Ještě zhruba 10 minut před koncem jsme vedli 2:1, když jsme zápas otočili, jenže poté jsme dostali vyrovnávací gól z penalty, pak po druhé žluté červenou a nakonec v nastavení třetí gól. Další duel sehrajeme v pátek 29.9. od 15:00 proti Zlínsku.
19.9.Devatenáctka loupila v TřinciTRI - ZNM 1:2, 7.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - Devatenáctka sice po domácí prohře se Zbrojovkou Brno ztratila svoji neporazitelnost, ovšem jedna úspěšná série stále trvá - ta venkovní. V neděli jsme zvítězili v Třinci, což znamená, že na hřištích soupeřů jsme v tomto soutěžním ročníku ještě neprohráli - dvě výhry, dvě remízy.
17.9.Přesně stejný výsledek se stejným soupeřem jako dvakrát v minulé sezoněZNO - HRA 3:0, 7.kolo | Milan ŠobaPo naší výhře ve středu v Uničově jsme anglický týden překřtili na vítězný, když jsme poslední tým MSFL přehráli naprosto totožným výsledkem jako v květnu v Hranicích a loni v říjnu na našem stadionu. V tabulce jsme na 11.místě a v sobotu 23.9. od 15:30 hrajeme v Blansku.
13.9.První výhra v MSFL, navíc v 10 a ještě k tomu na půdě třetího týmu!UNI - ZNO 1:2, 17.kolo | Milan ŠobaU N I Č O V - Tradičně úspěšný tým z Olomoucka byl i v tomto zápase favoritem, náš tým ale se hned na začátku ujal vedení Carlosem De Almeidou Paredem Neto. To zkomplikovalo po hodině vyloučení Christiana Friegeria po 2.ŽK. Přesto jsme přidali Markem Kilibardem 2.branku a i když domácí po nedomluvě našeho gólmana s obráncem snížili 11 minut před koncem, na naší výhře to už nic nezměnilo! Další duel sehrajeme v neděli 17.9. doma od 15:30 proti SK Hranice.
12.9.U19: První stopka, o neporazitelnost nás v derby připravila ZbrojovkaZNM - BRB 0:4, 6.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - Netradičně ve čtvrtek jsem vyzvali na domácí půdě v jihomoravském derby osmnáctku Zbrojovku. Duel, který jsme mohli brát trochu jako předehru před blížícím se vinobraním, se nám však nepovedl. Hosté od začátku zápasu diktovali tempo hry a připravili nám prvním prohru sezóny.
10.9.Byl odvolán trenér A-mužstva Luís Filipe Da SilvaMilan ŠobaZ N O J M O - Vedení klubu se rozhodlo po 6 kolech, kdy jsme se žel nedočkali výhry odvolat hlavního trenéra A-mužstva:
9.9.Podruhé za sebou těsná prohra o jedinou brankuBHN - ZNO 2:1, 6.kolo | Milan ŠobaV duelu jsme vedli, domácí ale ještě do poločasu vyrovnali a ve druhé z penalty rozhodli v náš neprospěch. Na nápravu budeme mít příležitost ve středu od 16:00 v Uničově.
5.9.Pěkně bod po bodu, devatenáctka i po Hlučínu stále neporaženaHLU - ZNM 0:0, 5.kolo | redakce - mládežH l u č í n / Z n o j m o - Severní mise čekala naše borce v pátém dílu Moravskoslezské dorostenecké ligy a můžeme konstatovat, že i přes strastiplný vývoj utkání jsme stále neporaženi. V Hlučíně se urodila bezbranková remíza, v tabulce se nacházíme na skvělé šesté pozici.
5.9.Rozhodlo nedáš-dostaneš a pouť v poháru pro letošek pro nás končíZNO - PRF 2:4, 0.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Ve fotbale se nehraje na kdyby, ale pokud bychom proměnili za stavu 2:2 v 81.minutě penaltu, mohli jsme se případně radovat z postupu, ale vzápětí jsme dostali dva slepené góly a druholigový soupeř z Hané slavil postup.
4.9.V rámci 2.kola Mol cupu přijede do Znojma druholigový Prostějov!ZNO - PRF 2:4, 0.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Velmi zajímavý duel, který mže být velmi vyrovnaný postaví proti sobě dva týmy, kterým se v jejich soutěžích až tak nedaří, ale v poháru ani jeden ještě neinkasoval branku. Co rozhodne tentokrát?
2.9.K opětovné remíze chyběl nakonec po finiši kousíčekZNO - SBR 2:3, 5.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Prohrávat o poločase o tři branky je určitě noční můra. Našim fotbalistům se ve druhé půli podařilo snížit na rozdíl jedné branky a v samém závěru chybělo jen maličko k vyrovnání! V úterý 5.9. nás od 17:00 čeká 2.kolo Mol Cupu proti 1.SK Prostějov, FK.