Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2021 vyšly tyto články:

30.9.Chyby arbitrů v našich zápasech dle komise rozhodčíchklubZ N O J M O - Říká se, že ve fotbale padají branky po chybách. Pokud jsou to chyby hráčů, počítá se s tím. Ovšem přestože i rozhodčí jsou lidé (a všichni chybujeme), tak jejich chyby (zvláště pokud jsou kritické) mohou velmi často rozhodovat o dalším průběhu utkání a především bodovém zisku či ztrátě.
25.9.Ztráta výhry v poslední minutě. Třetí remíza 2:2 v řaděDBE - ZNO 2:2, 9.kolo | Milan ŠobaUž to vypadalo, že se budeme přesně po roce v MSFL radovat ze tří bodů, ale domácí sklapli alespoň z části "Csaplárovu past" a doslova v poslední minutě nám výhru "ukradli". Už potřetí v řadě jsme neprohráli a remízovali vždy 2:2, tentokrát to ale mrzí.
24.9.Přípravky mají za sebou úvodní kola Poháru mládeže!RedakceB R N O / V Y Š K O V - Pohár mládeže probíhá ve všech věkových kategoriích od U8-U13. Cílem tohoto turnaje je se zaměřit na všechny kluby výkonnostního (a jejich RESTART a možnost se konfrontovat se všemi kluby systému výchovy talentované mládeže) fotbalu. Klub 1. SC Znojmo, mládež má účast na tomto turnaji povinnou, vzhledem ke statutu SpSM (Sportovního střediska mládeže).
23.9.Patnáctka se o body dělila s olomouckou Holicí!ZNM - HFK 1:1, 8.kolo | RedakceZ N O J M O - Kategorie U15 o víkendu remizovala na domácím hřišti s týmem s předměstí Olomouce. V utkání se naši mladíci poměrně brzy dostali do vedení, ale postupem času soupeř hru srovnal a ve druhém poločase i vyrovnal. Patnáctka se však stále drží v popředí své tabulky a teprve podruhé v tomto ročníku ztratila body, což může být způsobeno i poměrně rozsáhlou marodkou v týmu trenéra Dvořáka. Kádr doplňují hráči ročníku 2008 a v konfrontaci se staršími protivníky si vedou obstojně.
19.9.V deseti vydřený bod ze stavu 0:2!ZNO - MVJ 2:2, 8.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Ani nepříznivý stav 0:2 a bez jednoho vyloučeného hráče nesrazil naše hráče do kolen a po zásluze vybojovali bod.
17.9.V zápase sedmnáctky se vše podstatné událo ve dvou minutách!ZNM - KRO 1:1, 8.kolo | RedakceZ N O J M O - Ve druhém domácím utkání v řadě se představila, neobvykle v pátek odpoledne naše sedmnáctka. Utkání nabídlo dva rozdílné poločasy. V prvním byl lehce lepší soupeř, ve druhém naši mladíci blíže k vítězství. Avšak na hlavou skórujícího Čížka dokázali kroměřížští odpovědět proměněnou penaltou, což přineslo dělbu bodů. Naše hráče může mrzet několik neproměněných samostatných úniků, to dnes bylo hlavní příčinou konečného výsledku.
14.9.Zápas dvou rozdílných poločasů v podaní patnáctky!ZNM - KRO 3:2, 7.kolo | RedakceZ N O J M O - Patnáctka odehrála své páté utkání sezóny a drží se v popředí své tabulky. Tentokrát přijel do Znojma rival z Kroměříže. Na Čafce kde hraje své domácí utkání naše mládež jsme byli svědky zápasu dvou rozdílných poločasů, což značí jak poločasový výsledek, tak konečný výsledek a v neposlední řádě se k tomuto tématu vyjadřuje i trenér Dvořák v hodnocení.
13.9.Sedmnáctka si vyšlápla na Zlín!ZNM - ZLB 4:1, 7.kolo | RedakceZ N O J M O - Mladší dorostenci, konkrétně U17 o víkendu dokázala po několika nevydařených výsledcích zabrat a porazit mladíky ze Zlína. Sedmnáctce se příliš nevydařil výsledkově start do soutěže, kdy se utkala s několika hlavními favority soutěže. Tentokrát to po kompaktním a týmovém výkonu klaplo a připisují tři body do tabulky.
12.9.Novým trenérem A-mužstva se stává Alois SkácelMilan ŠobaZ N O J M O - (foto seznam.cz) Jednání o novém trenérovi pro první tým v MSFL jsou zdárně dokončena. Od pondělí 13. září k mužstvu nastupuje ostřílený Alois Skácel.
11.9.Bod naděje z Vratimova v samém závěru zápasu!VRA - ZNO 2:2, 7.kolo | Milan ŠobaV R A T I M O V - (foto fcvratimov.cz) Po sérii sedmi porážek od začátku sezony MSFL a téměř další se vykrystalizoval v nastavení bod, který bude bodem naděje do dalších zápasů, ve kterých už budeme sbírat vítězství a tříbodové zisky.
9.9.Ani dvoubrankové vedení alespoň na bod nestačilo. Přišla sedmá prohra v řadě.ZNO - F-M 2:3, 17.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Marnost nad marnost, praví klasik. Ani duel č.7 v řadě nepřinesl ani bod.
6.9.Třináctka proti lídrovi soutěže podala velmi symaptický výkon!ZNM - SLO 5:9, 6.kolo | RedakceZ N O J M O - Již i talenti z naší mládeže hrají svá utkání. Kategorie mladších žáků, konkrétně U13 narazila na lídra soutěže ze Slovácka. Nutno říct, že po některých nepovedených utkáních v úvodu soutěže se naši junioři vytáhli a dokázali se soupeřem držet velmi dlouho krok a být mu velmi zdatným protivníkem. Jen tak dále chlapci!
4.9.Změny v klubu po další prohřeZNO - VCH 0:2, 6.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Další - už šestý zápas - bez bodového zisku způsobil zemětřesení nejen v realizačním týmu áčka, ale i vedení klubu. Prohraný duel se soupeřem, který byl jen o příčku výše, ale měl o čtyři body víc, znamenal rovněž skutečnost odchodu majitele klubu Jiřího Tunky i jeho syna z akciové společnosti. Více o tom na konci článku v originálních exkluzivních rozhovorech.
1.9.Čtrnáctka drží na úvod sezóny neporazitelnost!ZNM - SPB 4:0, 5.kolo | RedakceZ N O J M O - Starší žáci, konkrétně kategorie U14 zažívá velmi dobrý vstup do sezóny. Po domácím vítězství nad Boskovicemi a výhře ve Vyškově, přišlo další vítězství na domácí půdě proti kvalitní Spartě Brno.
1.9.Do Znojma přijede klub z centra běžeckého lyžováníZNO - VCH 0:2, 6.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Naposledy na podzim dle plánu sehraje domácí zápas A-tým v pátek (kromě vloženého kola ve středu, pak budou další duely ve Znojmě už v neděli dopoledne od 10:15) a to od 17:30, kdy hostíme klub z Nového Města na Moravě (známého střediska např.biatlonu).