Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2020 vyšly tyto články:

28.9.Mládež 1.SC v uplynulém týdnuMilan ŠobaZ N O J M O - Pojďme si shrnout v tomto článku, jak se dařilo či nedařilo našim mládežnickým týmům:
25.9.Nakonec jsme urvali vítězství krásným gólem z 87.minuty!ZNO - JIB 1:0, 8.kolo | Milan Šoba (foto: Magdaléna Šobová)Z N O J M O - Původně se plánoval pokus o divácký rekord, ale nakonec hygienická opatření toto nedovolily, ovšem radost zápas přinesl v jiných ohledech - rapper Neny představil a zazpíval novou klubovou hymnu, s naší legendou Todorem Yonovem tuto píseň pokřtili a nakonec se naše barvy dočkaly v samém závěru i nádherné jediné branky, která rozhodla o třech bodech pro 1.SC Znojmo FK!
24.9.Pravidla pro pořádání zápasů ovlivní páteční duel - pokus o rekord znemožněn, ale na zápas i tak přijďte!Milan ŠobaZ N O J M O - Dnes ve čtvrtek 24.9.2020 zveřejnil FAČR podmínky pro pořádání duelů amatérského fotbalu, který žel ovlivní i náš plánovaný duel proti Jihlavě B, ve kterém jsme se díky vám chtěli pokusit nejen o divácký rekord novodobé historie MSFL, ale nabídnout divákům i další lákadla. Něco bude moci zůstat, ale třeba právě pokus o rekord je nuceně odvolán. Každopádně ale vás i tak na zápas zveme!
24.9.Preview: 1.SC Znojmo FK - FC Vysočina Jihlava BZNO - JIB 1:0, 8.kolo | Milan Šoba, Matěj ŠobaZ N O J M O - V rámci 8.kola přijede do Znojma poslední celek MSFL a nováček této soutěže FC Vysočina Jihlava B. Zápas se odehraje v pátek 25.9. od 19:00 a přestože nemůže být překonán rekord kvůli hygienickým pravidlům, stále diváci dorazit mohou!
21.9.Shrnutí zápasů naší mládežeMilan ŠobaZ N O J M O - Jak skončily zápasy našich mládežnických týmů v uplynulém týdnu? To si můžete přečíst v našem pravidelném článku plném odkazů na podrobnosti k jednotlivým zápasům s případnými dalšími informacemi od trenérů.
20.9.Hodně branek v Uničově, více žel v naší sítiUNI - ZNO 6:2, 7.kolo | Milan Šoba (foto: Matěj Šoba)U N I Č O V - V nedělním dopoledni rozhodli domácí o své výhře třemi brankami v první půli a to navzdory třem šancím našeho staronového útočníka Petra Kirschnera. Ve druhé půli se hrálo otevřeně na obou stranách a padlo dalších pět branek. Snižovali jsme na 1:3 a na 2:5.
19.9.Preview: SK Uničov - 1.SC Znojmo FKUNI - ZNO 6:2, 7.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Po sérii domácích zápasů zajíždíme v dalším kole MSFL na hřiště soupeře - konkrétně na půdu SK Uničov. Hrát se bude v neděli 20.9. od 10:15.
18.9.Posílení kádru A-mužstvaMilan ŠobaZ N O J M O - Dnes se našimi hráči stali další dva fotbalisté:
14.9.Shrnutí zápasů naší mládežeMilan ŠobaZ N O J M O - Jak se dařilo našim mládežnickým týmům v uplynulém týdnu? To si můžete přečíst v našem pravidelném článku plném odkazů na podrobnosti k jednotlivým zápasům s případnými dalšími informacemi od trenérů. Ani tentokrát se neodehrály všechny zápasy a některé se posunuly na pozdější termín.
12.9.Zasloužená výhra hostůZNO - SLB 1:4, 6.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Mladíci Slovácka, kteří dosud v MSFL neprohráli, dnes rozhodli o své výhře po zásluze, jelikož své šance proměňovali. Našemu týmu se podařilo dát jen jednu branku (zato asi nejhezčí v zápase). Kromě toho viděli diváci o poločase i další branku v soutěži o dres (viz foto) a třeba za čas právě z těchto našich kluků, kteří hrají za naše mládežnické týmy vyrostou opory našeho týmu, podobně jako třeba v dnešním dresu soupeře Filip Vecheta, autor jedné branky a náš odchovanec (od 4 let v našem klubu až do U15-U16).
11.9.Preview: 1.SC Znojmo FK - 1.FC Slovácko BZNO - SLB 1:4, 6.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Netradičně v sobotu 12.9. večer od 19:00 přijede na náš stadion 1.FC Slovácko B. A opět můžete během poločasové přestávky vyhrát i nový klubový dres!
9.9.První domácí výhra: stejné vítězství nad Otrokovicemi jako před rokemZNO - OTR 3:1, 16.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Stejně jako před týdnem s Frýdkem-Místkem byli naši hráči produktivní - dali tři branky a jelikož na rozdíl od předchozího duelu obdrželi jen jednu branku mohli se radovat z prvního domácího vítězství, druhého celkem za dosavadních 6 zápasů a aktuálně celkových 7 bodů, které je dostali na 12.místo. Další duel hrajeme opět doma již tuto sobotu od 19:00 proti uherskohradišťskému týmu 1.FC Slovácko B.
8.9.Preview: 1.SC Znojmo FK - FC Viktoria Otrokovice, spolekZNO - OTR 3:1, 16.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Ve středu 9.9. od 18:00 přijede na náš stadion FC Viktoria Otrokovice. A opět můžete během poločasové přestávky vyhrát i nový klubový dres!
7.9.Shrnutí zápasů naší mládežeMilan ŠobaZ N O J M O - Jak se dařilo našim mládežnickým týmům v uplynulém týdnu? To si můžete přečíst v našem pravidelném článku plném odkazů na podrobnosti k jednotlivým zápasům s případnými dalšími informacemi od trenérů. Tentokrát nehrála U18 a U16 pro nezpůsobilý terén v Židenicích. Skvělou sérii samých výher (zatím 4) v sezoně stále drží naše U14.
2.9.Nezasloužená prohra završená spornou penaltouZNO - FMI 3:4, 5.kolo | Milan Šoba, Matěj ŠobaZ N O J M O - V dnešním zápase na rozdíl od toho minulého padlo hned 7 branek za 90 minut. Naši střelci dali hned tři a byly to první branky v této sezoně na domácím stadionu. Přestože jsme třikrát vedli, hosté vstřelili všechny branky exznojemskými hráči a jeden z nich rozhodl o výhře v samém závěru z penalty...
1.9.Preview: 1.SC Znojmo FK - MFK Frýdek-MístekZNO - FMI 3:4, 5.kolo | Milan Šoba, Matěj ŠobaZ N O J M O - Ve středu 2.9. od 19:00 přijede na náš stadion MFK Frýdek-Místek. A opět můžete během poločasové přestávky vyhrát i nový klubový dres!