Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2019 vyšly tyto články:

30.9.Víkend naší mládeže - samé výhry našich žáků!Milan ŠobaZ N O J M O - (ilustrační foto) Všechna naše mládežnická mužstva už mají samozřejmě své soutěže v plném proudu a bojují se svými soupeři o cenné body. Uplynulý víkend se povedl zejména našim žákům! Kliknutím na jednotlivé výsledky v článku se dostanete na podrobnosti k zápasu.
27.9.Čtvrtá výhra z posledních pěti zápasů! Góly dali dvakrát Demjan, jednou Pohanka!ZNO - OTR 3:1, 9.kolo | Milan Šoba, Matěj ŠobaKdo by zlomil po úvodu soutěže nad našim týmem hůl, velice by se divil po 10 odehraných zápasech. Potřetí v řadě a počtvrté z posledních pěti duelů si naši hráči připsali tři body za výhru 3:1 nad Viktorií Otrokovice. Zejména ve druhém poločase ale mohlo padnout z obrovských šancí do branky hostů klidně dalších šest sedm branek, ale buď při nás stála smůla nebo při hostech štěstí! V závěru utkání skóre zmírnil Jasenský z pokutového kopu.
22.9.Fantastický obrat! Výhru na rezervě Slovácka režíroval debutant Pohanka!SLB - ZNO 2:3, 8.kolo | Milan Šoba, Matěj ŠobaK U N O V I C E - Znojemští hráči se dočkali druhé výhry v řadě. Po cenném vítězství nad MFK Frýdkem-Místkem uspěli také na hřišti Slovácka „B“, kde sice po poločase prohrávali 0:2, v posledních dvaceti minutách však vstřelili tři branky. Na třech bodech se výraznou měrou podílel Radim Pohanka, který během necelé půlhodiny vsítil dva góly. Po úspěšném zápase s MFK Frýdkem-Místkem se Milan Volf nemohl spolehnout na vykartovaného Oleksiy Cheredeu. Do základní sestavy se tak poprvé od poloviny srpna vrátil Patrik Pacula. Mezi třemi tyčemi nechyběl Jiří Koukal.
21.9.Preview: 1.FC Slovácko B - 1.SC Znojmo FKSLB - ZNO 2:3, 8.kolo | Matěj ŠobaZ N O J M O - Na rezervu Slovácka do Kunovic se vydá naše Áčko v neděli, kde dopoledne nastoupí k dalšímu zápasu. Naši borci se vydají na cestu 137 kilometrů daleko, aby získali pokud možno další 3 body!
12.9.Vítězství nad Frýdkem-Místkem! Obrat ve druhé půli!ZNO - FMI 2:1, 7.kolo | Milan Šoba, Matěj ŠobaZ N O J M O - Znojemský divák si musel počkat, ale dočkal se a nebylo to jen ledajaká výhra. Poté, co poslední domácí výhra měla už hodně staré datum, se dnes všichni, kdo fandí našim barvám mohli opět radovat ze tří domácích bodů. Sladší o to více, že je to výhra proti jednomu z favoritů soutěže a navíc po obratu ve skóre! Branky daly naše dvě posily - Lucas De Carvalho Serra a Kathon Kenroy St.Hillaire! Další zápas sehrajeme příští neděli v Kunovicích proti 1.FC Slovácko B a doma se uvidíme v pátek 27.9. od 18:00 proti Otrokovicím!
11.9.Netradičně ve čtvrtek proti Frýdku-Místku! ZNO - FMI 2:1, 7.kolo | Milan Šoba, Matěj ŠobaZ N O J M O - Kvůli vinobraní se naši borci představí již ve čtvrtek proti Frýdku-Místku. Nepříjemný soupeř, který ještě nedávno hrál FNL. Nejlepším střelcem Frýdku je náš bývalý útočník Jakub Teplý.
7.9.Opět rozhodující gól v nastavení, tentokrát žel do naší sítěPET - ZNO 1:0, 6.kolo | Milan Šoba, Matěj ŠobaP E T Ř K O V I C E - Zatímco ve středu v Dolním Benešově nám nastavený čas pomohl ke vstřelení jediného gólu a přivezení všech tří bodů, o tři dny později v nedalekých (pouhých 13 km vzdálených) Petřkovicích se štěstěna obrátila k našemu týmu zády a my v 5.(!) minutě nastavení inkasovali opět jedinou branku zápasu (pro domácí velmi šťastná), která tentokrát rozhodla, že si z předměstí Moravskoslezské metropole nevezeme ani bod, i když jsme k němu především díky vynikajícím zákrokům brankáře Filipa Jíchy.
6.9.U13 - série neporazitelnosti pokračujeSPB - ZNM 3:4, 15.kolo | Milan ŠobaAni ve čtvrtém zápase po sobě nepoznala naše U13 hořkost porážky - naopak potřetí se radovala z výhry - tentokrát velmi cenné na půdě Sparty Brno!
6.9.Preview: FC Odra Petřkovice - 1.SC Znojmo FKPET - ZNO 1:0, 6.kolo | Milan Šoba, Matěj ŠobaZ N O J M O - V sobotu ráno se naši borci střetnou na Ostravsku s týmem, které vystihuje žlutá barva – FC Odra Petřkovice. V Petřkovicích se hraje od 10:15, na straně soupeře bude pravděpodobně možné vidět naši bývalou brankářskou jedničku Antonína Bučka.
4.9.Prokletí série bez výhry prolomeno. Ze Slezska vezeme tři body!DBE - ZNO 0:1, 17.kolo | Milan Šoba, Matěj ŠobaD O L N Í B E N E Š O V - Po šesti odehraných kolech (a navíc od 29.března) první výhra. Zápas byl bojovný, oba celky chtěli uspět. My jsme byli úspěšnější a získali první tři body za výhru, když jedinou branku zápasu vstřelil Demjan v nastavení. Dolní Benešov po výhře Zlína B klesl na poslední příčku.