Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2023 vyšly tyto články:

30.10.U19: S béčkem Jihlavy smírněZNM - JIB 1:1, 13.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - Devatenáctce se na podzim příliš nedaří sbírat body v domácím prostředí. Podstatný přísun bodového zisku vybojovala venku. K výhře na Čafce nevedl ani zápas proti osmnáctce Jihlavy, oba týmy se rozešly v deštivém počasí smírně.
28.10.Parádní série bez prohry pokračuje! Čtvrtá výhra z posledních pěti duelů! A 4.místo!FNO - ZNO 0:2, 13.kolo | Milan ŠobaNa půdě Frýdlantu n.O. v Čeladné jsme potvrdili roli favorita a přivezli domů 3 body za výhru 2:0! První branku si dali domácí sami, druhou pak dal náš nejlší střelec soutěže Carlos De Almeida Parede Neto, který už má 11 zásahů za 14 kol! V tabulce jsme se vyhoupli už na 4.místo a na vedoucí tým ztrácíme už jen 6 bodů!
24.10.U19: V Prostějove sklapla Csplárova pastPRO - ZNM 4:2, 12.kolo | redakce - mládežP r o s t ě j o v / Z n o j m o - Známý pojem trenéra Josefa Csaplára potkal v sobotu v Prostějově naše fotbalisty. Po první půli sice vedli 2:0 po trefách Filipa Štěpánka, jenže v druhém poločase dokázal soupeř otočit.
20.10.Výhra nad na jaře ještě druholigovým soupeřem!ZNO - TRI 2:1, 12.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Už šesté místo (!) v tabulce MSFL jsme si zajistili po předehrávce 12.kola proti týmu, který ještě na jaře bojoval ve F:NL. Přestože byl Třinec na střely či rohy aktivnější, o jednu branku více jsme vstřelili my a máme tak po 13 zápasech 20 bodů a v sobotu 28.10. od 14:30 budeme na státní svátek hrát v Čeladné proti domácímu Frýdlantu n.O.
16.10.U19: Opavský suverén to ve Znojmě neměl jednoduché, dobrý výkon nám ale body nepřineslZNM - SFC 2:4, 11.kolo | redakce - mládežZ n o j m o - V sobotu narazila naše devatenáctka na nejlepší tým soutěže. Opava 2. dorostenecké lize jasně kraluje, na jih Moravy dorazila pro soupeře s děsivou bilancí - 10 zápasů, 10 výher. Jak se ale říká, každý zápas se hraje od nuly a my jsme na Čafce velkého favorita řádně potrápili, nakonec nás ale sestřelil čtyřmi góly opavský Pepa Blatný.
15.10.Cenný bod z půdy vedoucího celkuOSB - ZNO 1:1, 11.kolo | Milan ŠobaV první půli si domácí po cenru Aleksandara Trajkoviće dali vlastní branku a pak jsme v 68.minutě namazali domácím na přesnou střelu k tyči. Šlágr kola dvou týmů s aktuálně nejlepší formou tak skončilo nerozhodně, ale chybělo jen 22+4 minuty a béčko Baníku Ostrava mohlo poznat první porážku v sezóně a navíc na svém hřišti na Bazalech. V pátek 20.10. od 14:30 hostíme ještě na jaře druholigový FK Třinec.
13.10.Třináctka z domácího předkola Planeo Cupu postoupilaredakce - mládežZ n o j m o - Městský stadion v Horním parku ve Znojmě hostil ve čtvrtek 12. října II. předkolo Planeo Cupu kategorie U13. Naši kluci dokázali využít domácího prostředí a vybojovali si postupové místo z druhého místa jen o skóre za první Líšní.
12.10.U11: Fotbalová lahůdka v sobotu v Šatověredakce - mládežZ n o j m o - V sobotu se bude ve sportovním areálu v Šatově rozhodně, na co dívat. Bude se tu hrát špičkový mládežnický fotbal. Týmy, které přijaly pozvání znojemské U11 normálně jen tak v našich končinách neuvidíte - těšit se můžete na souboje našich Vlků například se Slovanem Bratislava či Spartou Praha.
11.10.U13: Městský stadion bude hostit 2. předkolo Planeo Cupuredakce - mládežZ n o j m o - Počasí se vrátilo k příjemným letním teplotám a čtvrteční odpoledne tak bude jako stvořené na parádní fotbalovou akci. Na Městském stadionu v Horním parku budeme hostit 2. předkolo Planeo Cupu pro kategorii U13. Nebude pochopitelně chybět ani náš domácí tým. O jedno ze tří postupových míst do kvalifikace budou bojovat svěřenci trenérů Paličky a Fouska.
11.10.U11: Úspěch jako hrom! Vlci vybojovali vstupenku na prestižní halový turnajredakce - mládežO s t r a v a / Z n o j m o - Na konci září se vydala naše jedenáctka na turnaj do Ostravy pod názvem Canis Cup, který pořádá Akademie Baníku Ostrava pro partnerské kluby. Turnaj je zároveň kvalifikací na prestižní Memoriál Evžena Hadamczika - nejstarší halový turnaj v Česku. Vlci jeli na sever s jednoznačným cílem, pro zlato.
11.10.Nová trenérská dvojice A-týmuMilan ŠobaZ N O J M O - Přestože se náš tým posunul už na 7.místo tabulky, byl Ridi Dauti na lavičce prvního týmu jen dočasně a dnes náš klub oznámil nový realizační tým - trenéra a asistenta.
10.10.U19: Tři body z Ostravy, rozhodl střelecký gólostroj v druhé půliPOR - ZNM 0:5, 10.kolo | redakce - mládežO s t r a v a / Z n o j m o - Doposud jen jednou nebrala naše devatenáctka na hřištích soupeřů ani bod, dobrou venkovní formu jsme potvrdili v Poruba, kde jsme po dvou zápasech opět naplno bodovali. Proti týmu ze suterénu tabulky, jsme rozhodli ve druhé půli. A bylo to ve velkém stylu, soupeři jsme nasázeli pět branek.
8.10.Šťastná trefa nám zajistila posun na 7.místo!ZNO - UHB 2:1, 10.kolo | Milan ŠobaV zápase se nám dařilo, brzy jsme vedli. Ve druhé půli ale hosté vyrovnali z pokutového kopu a pak naše snaha naštěstí vyvrcholila trefou nejlepšího střelce soutěže v 90.minutě. Potvrdili jsme svoji formu, kterou prověří lídr soutěže v neděli 15.10. od 10:15 - FC Baník Ostrava B.