Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2021 vyšly tyto články:

30.10.Třetí výhra v řadě - navíc v Otrokovicích! David Štrombach hattrick! Tři penalty (2-1) v zápase!OTR - ZNO 2:3, 14.kolo | Milan ŠobaVelmi pěkný fotbal se hrál ve slunečném počasí posledního říjnového víkendu. To podstatné ale říká výsledek!
24.10.První domácí výhra, druhé vítězství v řadě, navíc opět 4:2, tentokrát jsme vždy jasně vedliZNO - SLB 4:2, 13.kolo | Milan Šoba

Po senzační výhře na půdě vedoucího Baníku Ostrava B minulý víkend po obratu z 0:2 na 4:2, dnes stejným výsledkem rozhodli naši hráči opět proti favorizovanému soupeři 1.FC Slovácko B stejným poměrem gólů. Tentokrát nebylo potřeba zápas otáčet, od samého začátku jsme vždy jasně vedli.

22.10.Nádherná otočka zápasu v podání U14!ZNM - VYS 4:3, 13.kolo | RedakceZ N O J M O - Kdo ve čtvrteční odpoledne dorazil Na Čafku na kategorii U14 tak určitě neprohloupil. Skvělý úvod našich barev, poté otočení stavu a odskočení na rozdíl dvou branek ze strany soupeře, druhý poločas naše dominance a otočení skóre v posledních pěti minutách zápasu. Sedm branek, emoce a výhra našich barev, krásný to zápas a nejlepší pozvánka na další utkání našich žákovských kategorií.
20.10.U17 přišla o body v poslední minutě utkání!ZNM - HLU 1:2, 12.kolo | RedakceZ N O J M O - Kategorie U17 se představila na domácím hřišti proti stejně starým borcům z Hlučína. K vidění bylo zajímavé a napínavé utkání dvou poločasů. V prvním byl lepší náš soupeř, ve druhém naopak naši chlapci přidali obrátky a sahali i po třech bodech, avšak nakonec rozhodla poslední situace v utkání a doma nezůstal bohužel bod žádný. Více se dočtete v komentáři trenéra. Nezbývá než zvednout hlavu a zabojovat v následujícím utkání v neděli 24.10.20211 proti týmu FK FOTBLAL TŘINEC.
18.10.Devatenáctka po šesti utkáních bodovala naplno!ZNM - HLU 3:0, 12.kolo | RedakceZ N O J M O - Takřka dva měsíce čekala naše nejstarší dorostenecká kategorie na utkání, ve kterém bude brát tři body. Domácí zápas nesl plno očekávání, což bylo vidět i na hřišti a úvod utkání byl nervózní z obou stran. Nakonec to byli naši borci, kteří dokázali otevřít skóre a dovézt utkání do vítězného konce. Další utkání čeká naše mladíky v neděli 24.10.2021 od 11:00 na půdě dalekého Třince.
17.10.Senzace! Poslední vyhrál u prvního! Obrat z 0:2 na 4:2! Hattrick Davida Štrombacha!OSB - ZNO 2:4, 12.kolo | Milan ŠobaSkalní fanoušek určitě věřil. Pro nezaujatého to je určitě velké překvapení. Z legendárních ostravských Bazalů si vezeme první výhru v soutěži, ve kterou asi po vedení domácích 2:0 už málokdo doufal. Zásluhu na tom má jistě celý tým, ale zvláště vyzdvihněme třígólového aktivního Davida Štrombacha, ale i střelce rozhodující branky proti svému bývalému klubu Roberta Russmanna!
15.10.Šestnáctka prohrávala, ale sedmi brankami otočila zápas!ZNM - PEL 7:1, 11.kolo | RedakceZ N O J M O - Nejmladší dorostenecká kategorie si zastřílela proti Pelhřimovu, i když to byl právě soupeř, který se dostal jako první do vedení. Ovšem naši mladíci nesložili zbraně a utkání dokonale otočili. Nutno podotknout, že mladšímu dorostu se pomalu začíná vyprazdňovat marodka klíčových hráčů, což je před závěrečnými koly podzimu dobrá zpráva. Los není jednoduchý. V sobotu 16.10.2021 zajíždí chlapci na půdu silného týmu FK Hodonín.
10.10.Sedm branek - opět těsná jednogólová porážkaZNO - ROS 3:4, 11.kolo | Milan ŠobaZ N O J M O - Čekání na výhru v MSFL pokračuje. Dnes jsme si to pokazili chybami, ale jinak náš tým předvedl velmi sympatický výkon a byl zkušenému týmu hostů více jak vyrovnaným soupeřem.
10.10.U12 se v Jihlavě prezentovala v dobrém světle!JIH - ZNM 10:4, 11.kolo | RedakceJ I H L A V A - Naše dvanáctka podává na podzim velmi dobré výkony. Mužstvo trenérů Mičky a Paculy se budovalo za pochodu, ale to chlapcům nebrání v tom se na hřišti prezentovat sympatickou hrou. V neděli naši mladíci vzdorovali Jihlavě, v utkání byli místy lepší a dokázali držet krok až do samého konce. Další utkání naši mladší žáci odehrají netradičně ve čtvrtek 14.10.2021 od 15:00 na půdě MFK Vyškov, což je náš přímý soused v tabulce. Budeme držet pěsti!
6.10.U18 na Spartě bez vstřelené branky i bez bodů!SPB - ZNM 2:0, 10.kolo | RedakceB R N O - Osmnáctka se trápí v koncovce, za poslední tři utkání se podařilo vstřelit pouze jednu branku, což nemůže znamenat nic jiného než tři porážky v řadě. Nestřílíme branky a po hrubých chybách inkasujeme, přesně takto tomu bylo i na půdě brněnské Sparty. Šance na nápravu je v neděli 10.10.2021 od 10:30 Na Čafce proti týmu FK Pelhřimov..
1.10.Změny v kádru A-mužstvaMilan ŠobaZ N O J M O - V prvním mužstvu došlo k několika změnám:
1.10.Po většinu zápasu jsme vedli, nakonec nás o body připravil v samém závěru LokšaHLU - ZNO 2:1, 10.kolo | Milan ŠobaH L U Č Í N - Již čtvrtý zápas po sobě se rozhodovalo v samém závěru. Přestože jsme skoro hodinu duelu vedli, závěr zápasu nám sebral nejen výhru, ale i všechny body a těsně jsme tak podlehli.
1.10.Devatenáctce sebrala body Opava!ZNM - OPB 1:2, 10.kolo | RedakceT A S O V I C E - Nezvykle v týdnu a nezvykle na umělé trávě v Tasovicích, vzhledem k regeneraci hřiště Na Čafce odehrála své utkání naše devatenáctka. Momentálně to našim borcům nelepí a ani tentokrát to na body nestačilo. V první půli dokázal na branku soupeře odpovědět Březina, avšak ve druhém poločase po několika námi zahozených šancích přišel trest a body odjely do Slezska.