kolo | datum | domácí | hosté | | |
3. (Pastrnkova) |
ne 15.8. |
ČAFC Židenice 2011 |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
7:1 |
(2:0) |
1. (Bezručova) |
st 18.8. |
FC Žďas Žďár nad Sázavou |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
2:4 |
(0:1) |
4. (Čafka) |
ne 22.8. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Sokol Bedřichov |
5:0 |
(4:0) |
5. (Moutnice) |
ne 29.8. |
SK Líšeň B |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
6:0 |
(4:0) |
6. (Čafka) |
st 1.9. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
SK Fotbalová škola Třebíč |
0:2 |
(0:0) |
7. (Lesní) |
ne 12.9. |
Městský SK Břeclav |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
3:5 |
(0:3) |
8. (Mlýnská) |
ne 19.9. |
FK Blansko |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
5:1 |
(1:0) |
9. (Čafka) |
ne 26.9. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
FC Svratka Brno |
0:1 |
(0:0) |
10. (Mar. nám. UT) |
so 2.10. |
FC Sparta Brno |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
2:0 |
(0:0) |
11. (Čafka) |
ne 10.10. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
FK Maraton Pelhřimov |
3:0 |
(0:0) |
12. (J. Suka UT) |
so 16.10. |
FK Hodonín |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
5:0 |
(2:0) |
14. (Na Stoupách UT) |
ne 31.10. |
FC Vysočina Jihlava B |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
1:0 |
(0:0) |
15. (Tasovice UT) |
ne 7.11. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
Athleticko-footballový club Humpolec |
2:1 |
(2:0) |
2. (Čafka) |
so 13.11. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
FK Kunštát |
3:1 |
(1:1) |
13. (Tasovice UT) |
so 20.11. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
FC Slovan Havlíčkův Brod |
1:1 |
(1:0) |
17. (Blansko UT) |
čt 10.3. |
FK Kunštát |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
0:1 |
(0:0) |
18 (Čafka) |
ne 20.3. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
ČAFC Židenice 2011 |
3:2 |
(1:2) |
19. (Sokolovská) |
ne 27.3. |
TJ Sokol Bedřichov |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
3:4 |
(0:3) |
21. (Přibyslavice) |
so 9.4. |
SK Fotbalová škola Třebíč |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
3:1 |
(1:0) |
22. (Čafka) |
st 13.4. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
Městský SK Břeclav |
1:2 |
(1:1) |
23. (Čafka) |
ne 24.4. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
FK Blansko |
3:1 |
(2:1) |
20. (Čafka) |
st 27.4. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
SK Líšeň B |
1:1 |
(0:0) |
24. (Svratecká) |
so 30.4. |
FC Svratka Brno |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
2:0 |
(0:0) |
25. Čafka |
so 7.5. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
FC Sparta Brno |
1:3 |
(1:2) |
26. (Pelhřimov) |
so 14.5. |
FK Maraton Pelhřimov |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
3:0 |
(3:0) |
27. (Čafka) |
ne 22.5. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
FK Hodonín |
0:1 |
(0:0) |
28. (Ledečská) |
so 28.5. |
FC Slovan Havlíčkův Brod |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
2:0 |
(0:0) |
29. (Čafka) |
so 4.6. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
FC Vysočina Jihlava B |
2:1 |
(1:0) |
30. (Humpolec) |
ne 12.6. |
Athleticko-footballový club Humpolec |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
0:3 |
(0:1) |
16. (Čafka) |
so 18.6. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
FC Žďas Žďár nad Sázavou |
9:2 |
(5:1) |