kolo | datum | domácí | hosté | | |
1. (Miroslav) |
ne 5.9. |
FC Miroslav |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
1:3 |
(0:1) |
1. (Miroslav) |
ne 5.9. |
FC Miroslav |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
6:2 |
(4:1) |
2. (Husovy sady) |
ne 12.9. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Sokol Božice |
14:0 |
(6:0) |
2. (Husovy sady) |
ne 12.9. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Sokol Božice |
17:0 |
(8:0) |
3. (Mor. Krumlov) |
ne 19.9. |
FC Moravský Krumlov |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
2:4 |
(2:2) |
3. (Mor. Krumlov) |
ne 19.9. |
FC Moravský Krumlov |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
3:11 |
(2:7) |
5. (Husovy sady) |
ne 3.10. |
1.SC Znojmo-mládež,spolek modří |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
2:3 |
(1:1) |
5. (Husovy sady) |
ne 3.10. |
1.SC Znojmo-mládež,spolek modří |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
4:5 |
(4:1) |
6. (Husovy sady) |
ne 10.10. |
TJ Sokol Hrádek |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
5:6 |
(2:1) |
6. (Husovy sady) |
ne 10.10. |
TJ Sokol Hrádek |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
3:5 |
(2:3) |
7. (Šanov) |
ne 17.10. |
TJ Sokol Šanov |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
4:4 |
(2:2) |
7. (Šanov) |
ne 17.10. |
TJ Sokol Šanov |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
5:3 |
(3:1) |
4. (Čafka) |
po 18.10. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Prosiměřice |
3:7 |
(1:2) |
4. (Čafka) |
po 18.10. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Prosiměřice |
3:4 |
(3:2) |
8. (Tasovice) |
so 23.10. |
TJ Sokol Tasovice |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
10:00 |
|
8. (Tasovice) |
so 23.10. |
TJ Sokol Tasovice |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
11:00 |
|
9. (Husovy sady) |
ne 31.10. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Višňové |
12:0 |
(8:0) |
9. (Husovy sady) |
ne 31.10. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Višňové |
14:2 |
(7:0) |
11. (Husovy sady) |
ne 17.4. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Sokol Božice |
15:0 |
(7:0) |
11. (Husovy sady) |
ne 17.4. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Sokol Božice |
11:0 |
(6:0) |
10. (Miroslav) |
čt 21.4. |
FC Miroslav |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
2:12 |
(1:6) |
10. (Miroslav) |
čt 21.4. |
FC Miroslav |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
9:8 |
(4:6) |
12. (Husovy sady) |
ne 24.4. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
FC Moravský Krumlov |
2:5 |
(1:3) |
12. (Husovy sady) |
ne 24.4. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
FC Moravský Krumlov |
4:6 |
(4:3) |
13. (Prosiměřice) |
ne 1.5. |
TJ Prosiměřice |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
2:5 |
(2:3) |
13. (Prosiměřice) |
ne 1.5. |
TJ Prosiměřice |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
3:12 |
(1:7) |
15. (Hrádek) |
ne 15.5. |
TJ Sokol Hrádek |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
2:8 |
(0:4) |
15. (Hrádek) |
ne 15.5. |
TJ Sokol Hrádek |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
2:11 |
(0:6) |
16. (Husovy sady) |
so 21.5. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Sokol Šanov |
6:7 |
(3:3) |
16. (Husovy sady) |
so 21.5. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Sokol Šanov |
6:7 |
(2:4) |
18. (Tasovice) |
ne 5.6. |
TJ Sokol Tasovice |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
10:00 |
|
18. (Tasovice) |
ne 5.6. |
TJ Sokol Tasovice |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
11:00 |
|