Zápasy – Kinderwelt Okresní soutěž přípravek skupina A

Vybrat sezónu | Odkazy na servery s zápasy tabulkami
U19  tým | zápasy | tabulka | statistiky U18  tým | zápasy | tabulka | statistiky
U17  tým | zápasy | tabulka | statistiky U16  tým | zápasy | tabulka | statistiky
U15  tým | zápasy | tabulka | statistiky U14  tým | zápasy | tabulka | statistiky
U13  tým | zápasy | tabulka | statistiky U12  tým | zápasy | tabulka | statistiky
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka | statistiky Starší přípravka:  tým | zápasy | tabulka | statistiky
Mladší přípravka:  tým | zápasy | tabulka | statistiky krajská přípravka starší:  tým | zápasy | statistiky
krajská přípravka mladší:  tým | zápasy | statistiky
kolodatumdomácíhosté  
2. (Štítary) ne 27.8.  Fotbal Jevišovice/TJ Mikulovice  1.SC Znojmo FK 7:13 (0)
2. (Štítary) ne 27.8.  TJ Sokol Štítary,spolek  1.SC Znojmo FK 1:21 (0)
3. (Husovy sady) ne 3.9.  1.SC Znojmo FK  FK Znojmo 11:4 (0)
3. (Husovy sady) ne 3.9.  1.SC Znojmo FK  FK Znojmo B 4:6 (0)
3. (Husovy sady) ne 3.9.  1.SC Znojmo FK  FC Mramotice/SK Olbramkostel 10:0 (0)
4. (Dobšice) ne 10.9.  Sokol Dobšice  1.SC Znojmo FK 3:13 (0)
4. (Dobšice) ne 10.9.  TJ Micmanice  1.SC Znojmo FK 5:23 (0)
5. (Olbramkostel) ne 17.9.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Hluboké Mašůvky 19:1 (0)
5. (Olbramkostel) ne 17.9.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Přímětice 2:6 (0)
5. (Olbramkostel) ne 17.9.  FC Mramotice/SK Olbramkostel  1.SC Znojmo FK 2:5 (0)
1. (Olbramkostel) ne 24.9.  1.SC Znojmo FK  SK Tatran Šatov 14:2 (0)
1. (Olbramkostel) ne 24.9.  1.SC Znojmo FK  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky 7:4 (0)
7. (Olbramkostel) ne 1.10.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Štítary,spolek 14:3 (0)
7. (Olbramkostel) ne 1.10.  1.SC Znojmo FK  Fotbal Jevišovice/TJ Mikulovice 4:0 (0)
8. (Oblekovice) ne 8.10.  FK Znojmo  1.SC Znojmo FK 4:11 (0)
8. (Oblekovice) ne 8.10.  FK Znojmo B  1.SC Znojmo FK 3:11 (0)
9. (Dobšice) ne 15.10.  1.SC Znojmo FK  Sokol Dobšice 6:9 (0)
9. (Dobšice) ne 15.10.  1.SC Znojmo FK  TJ Micmanice 18:2 (0)
10. (Hl. Mašůvky) ne 22.10.  TJ Sokol Přímětice  1.SC Znojmo FK 2:12 (0)
10. (Hl. Mašůvky) ne 22.10.  TJ Sokol Hluboké Mašůvky  1.SC Znojmo FK 2:12 (0)
6. (Šatov) so 28.10.  SK Tatran Šatov  1.SC Znojmo FK 2:12 (0)
6. (Šatov) so 28.10.  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky  1.SC Znojmo FK 2:6 (0)
11. (Vrbovec) ne 8.4.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Šanov 9:2 (0)
11. (Vrbovec) ne 8.4.  1.SC Znojmo FK  TJ Cukrovar Hrušovany n.J. 10:4 (0)
11. (Vrbovec) ne 8.4.  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky  1.SC Znojmo FK 3:16 (0)
12. (Mor. Krumlov) ne 15.4.  FC Moravský Krumlov  1.SC Znojmo FK 13:1 (0)
12. (Mor. Krumlov) ne 15.4.  Fotbal Jevišovice/TJ Mikulovice  1.SC Znojmo FK 4:16 (0)
13. (Vrbovec) so 21.4.  1.SC Znojmo FK  Sokol Dobšice 5:4 (0)
13. (Vrbovec) so 21.4.  1.SC Znojmo FK  FK Znojmo 14:1 (0)
14. (Tasovice) ne 29.4.  TJ Sokol Hrádek  1.SC Znojmo FK 1:3 (0)
14. (Tasovice) ne 29.4.  TJ Sokol Tasovice  1.SC Znojmo FK 9:4 (0)
15. (Husovy sady) so 5.5.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Přímětice 7:0 (0)
15. (Husovy sady) so 5.5.  1.SC Znojmo FK  TJ Suchohrdly 10:1 (0)
16. (Šanov) ne 13.5.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo FK 5:3 (0)
16. (Šanov) ne 13.5.  TJ Cukrovar Hrušovany n.J.  1.SC Znojmo FK 0:13 (0)
17. (Vrbovec) so 19.5.  1.SC Znojmo FK  FC Moravský Krumlov 5:1 (0)
17. (Vrbovec) so 19.5.  1.SC Znojmo FK  Fotbal Jevišovice/TJ Mikulovice 12:2 (0)
17. (Vrbovec) so 19.5.  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky  1.SC Znojmo FK 3:13 (0)
18. (Dobšice) ne 27.5.  Sokol Dobšice  1.SC Znojmo FK 5:7 (0)
18. (Dobšice) ne 27.5.  FK Znojmo  1.SC Znojmo FK 2:13 (0)
19. (Vrbovec) ne 3.6.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Hrádek 7:2 (0)
19. (Vrbovec) ne 3.6.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Tasovice 7:5 (0)
20. (Přímětice) ne 10.6.  TJ Sokol Přímětice  1.SC Znojmo FK 2:18 (0)
20. (Přímětice) ne 10.6.  TJ Suchohrdly  1.SC Znojmo FK 0:18 (0)
Aktuálně

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin