Dvakrát dva slepené góly = remíza v Krumvíři

Dvakrát dva slepené góly = remíza v Krumvíři Konečně! Po covidové pauze se ke slovu dostal i zápasový rytmus pro náš A-tým.

přípr., pátek 4.6.2021
SK Krumvíř - 1.SC Znojmo FK  2:2  (0:0)
Branky: 76. a 77.V.Charvát - 50.Silva, 51.Traore
ŽK: 1x (KRU) - 1x (ZNO)
1.SC Znojmo FK:

1.poločas: Polepil - Krakovčík, Prokeš, Vocilka -Garčic, Fládr, Kohoutek, Moravec, Kaššai - Kirschner, testovaný hráč

2.poločas: Polepil - Růžička, Krakovčík, Tumurbaatar, testovaný hráč - testovaný hráč, Fládr, Moravec, Traore - Pohanka, Silva

První zápas po velmi dlouhé době začal už v poměrně teplém počasí na hřišti soupeře, se kterým jsme se utkali poprvé v historii. Na místní hřiště, kde se hrává krajský přebor vyběhli domácí ve žlutých, naši hráči v černých dresech.

Hned od začátku bylo vidět, že herní rytmus a sehranost hráčům chyběla, navíc teprve v pondělí začala příprava a byla hned od začátku velmi intenzivní. Jeden trénink se odehrál ještě dnes dopoledne před zápasem. Domácí zase do zápasu povzbuzovali nejen diváci, kteří přišli v poměrně hojném počtu (a byli mezi nimi i fandící znojemští fanoušci), ale i nadšení, že mohou měřit síly z týmem MSFL. Byly vidět nepřesnosti na obou stranách, ale sem tam i náznaky lepších akcí. Žel oba trenéři byli s výkonem svých celků spíše nespokojeni, alespoň to dávali najevo. Do poločasu tak zůstal bezbrankový stav.

Do druhé půle náš celek velmi pozměnil sestavu. V 50.minutě se nejprve gólově prosadil Joao Silva a hned vzápětí se trefil z dorážky u tyčky Yousouf Traore. Objevily se i další útoky, ze kterých se mohlo skórovat, ale postupně se domácí více osmělovali, využili chyb v naší obraně a rovněž oni v rozmezí krátké doby vstřelili dvě branky - a bylo vyrovnáno. Do konce zápasu už další branky nepadly. Zatímco náš tým byl se svým výkonem velmi nespokojen, domácí si udělali po zápase se svými věrnými "sedánek" na hřišti a zanotovali svou oblíbenou lidovou píseň.

Další zápas sehrajeme na půdě nedalekého Moravského Krumlova ve středu od 18:00.