FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

11. (Zbýšov), sobota 9.10.2021
SK Líšeň - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  7:1  (3:1)
Branky: 16. a 26. Sedlák, 33. Málek, 58. Jahůdka, 63. Crha, 71. Kryl, 86. Cupal - 4. Svoboda
ŽK: 90. Linger (Líšeň)
Rozhodčí: Ladislav Svoboda - Klára Suchá, Luboš Rygl
SK Líšeň: Tesáček - Čábelka, Crha (64. Kryl), Hříbal, Cupal, Jahůdka, Sedlák, Hochman (77. Kamoj), Klimovič (64. Linger), Novák, Málek
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Ryšavý - Symoni (75. Novák), Koukal (59. Urban), Drozd, Řepa, Čížek (64. Eliášek), Vojtíšek, Svoboda, Pelán, Chvátal, Durda
Počet diváků: 30

Miroslav Paul (Znojmo): Měli jsme dobrý vstup do utkání a dostali jsme se brzy do vedení, což bych řekl nám paradoxně možná uškodilo. Za stavu 2:1 jsme měli velkou šanci na vyrovnání, avšak místo toho jsme inkasovali do půle na 3:1. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení s cílem s utkáním něco udělat. Nástup nebyl špatný, ale čtvrtý gól v naší síti rozhodl. Někteří hráči předvádějí velmi dobré výkony, někteří pracují v komfortní zóně, což je pro úspěch málo.