Rozhodla produktivita ve prospěch hostů

Rozhodla produktivita ve prospěch hostů Z N O J M O - Před nulovou návštěvou vinou opatření si tři body odvezli hosté.

10.k. Fortuna MSFL, pátek 9.10.2020
1.SC Znojmo FK - SK Hanácká Slavia Kroměříž  1:3  (0:2)
Branky: 87.Malár – 27.Cupák, 44.Mustafić, 88.Votava
ŽK: 43.Fládr, 61.Malár, 88.Krakovčík – 76.Červenka
Rozhodčí: Volek Stanislav - Kulička Radek, Páral Roman
Delegát: Briksa Václav
1.SC Znojmo FK: Záleský – Garčic, Malár, Krakovčík, Zedníček (89.Vocílka), Moravec (C), Stefano (87.Prokeš), Fládr (64.Pohanka), Štrombach (77.Bašić), Okleštěk, Kirschner
SK Hanácká Slavia Kroměříž: Dostál – Červenka (81.Dočkal), Houser, Cupák, Mlčoch, Matoušek (C), Mustafić, Sedlák (89.Švajda), Sklenář (75.Masař), Plecitý (58.Votava), Vyhlíd

Hosté do zápasu vstoupili aktivněji, ale moc dlouho to netrvalo. Pak cca na 10 minut jsme převzali otěže zápasu my a měli jsme rozhodně více ze hry. V 17.min. hosté vstřelili první branku, ale ta neplatila, protože míč z rohu šel trajektorií, kterou vyšel z hřiště. O deset minut později už ale branka platila. Hostující Cupák se otočil na místě na hranici šestnáctky a trefil se přesně k tyči - 0:1. Do šaten pak odcházeli hosté s dvoubrankovým vedením. Těsně před přestávkou se Mustafić trefil na vzdálenou tyč - 0:2.

Hosté byli aktivní i ve druhé půli, ale ani naši hráči nechtěli nechat zápas jen tak. Ještě při naději nás v 73.minutě zachránil gólman David Záleský, který se dobře postavil do cesty hostujícímu hráči. Leč naše snížení přišlo až v samém závěru. V 87.minutě se krásně pod břevno trefil František Malár - 1:2! Jenže místo závěrečné snahy o vyrovnání jsme vzápětí inkasovali potřetí od Votavy a bylo rozhodnuto - 1:3.

Teď se 14 dní nebude hrát žádný zápas.

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "Myslím, že rozhodla produktivita. My jsme v prvním poločase měli tři-čtyři šance. Hosté ale byli produktivnější a své příležitosti proměnili."