U11 chyběl kousek k přeborníkovi okresu!

U11 chyběl kousek k přeborníkovi okresu! Z n o j m o - Ve čtvrtek odpoledne vyvrcholila Na Čafce soutěž mladších žáků 7+1. O přeborníka okresu si to rozdala naše U11 proti TJ Suchohrdly, zápas sledovalo takřka 100 diváků. V utkání jsme měli převážně míč na kopačkách, hosty jsme kombinačně přehrávali, ale kýženou druhou branku jsme nepřidali. Remíza stačila hostům k vítězství v celém ročníku, avšak chlapci se s o několik let staršími soupeři prali velmi dobře a jistě jsou také vítězové!

 
 
20. (Čafka), čtvrtek 14.6.2018
1.SC Znojmo FK - TJ Suchohrdly  1:1  (0:1)
Branky: Paul - Žižka
1.SC Znojmo FK: Plicka - Šuba, Matajs, Minařík, Vizingr, Daniel, Škopek, Peca A., Mrkos, Paul, Štěpánek, Kořínek
TJ Suchohrdly: Krčál - Malina, Nguyen, Žižka, Fila, Novák, Toufar, Skoupý, Teleki, Březina M., Olej, Březina V.

Ohlasy trenérů

Libor Palička (Znojmo): Hráči pro mě byli již před zápasem vítězové a byl jsem na ně za celou sezónu mladších žáků neskutečně hrdý a pyšný. V samotném utkání jsme věděli, že soupeř přijede s taktikou jednoduchého a silového fotbalu s možností rychlého protiútoku. S touto hrou jsme měli od začátku velké problémy a vyústění bylo, že hosté brzy vedli. My jsme se chtěli prezentovat stejně jako celou sezónu kombinační hrou. Z kraje druhé půle jsme vyrovnali po pěkné akci a poté jsme již přimáčkli soupeře před jeho branku, ale bohužel se nám nepovedlo rozhodnout. Všem hráčům, kteří nastoupili v této sezóně bych chtěl poděkovat a pochválit je za dobrý přístup, disciplínu a herní projev.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin