Čtrnáctka zničila olomouckou Holici již v první půli!

Čtrnáctka zničila olomouckou Holici již v první půli! Z n o j m o - Jak bylo zmíněno ve víkendové pozvánce, naše kategorie U14 hraje stále o konečné druhé místo v tabulce. Po dvou nevydařených utkáních jsme přivítali 1. HFK Olomouc. Naši mladíci však nedali hostům šanci a rozstříleli je hned v prvním poločase. Na druhé místo nyní ztrácí naše čtrnáctka dva body, takže jarní cíl je na dohled.

 
 
24. (Čafka), sobota 19.5.2018
1.SC Znojmo FK - 1.HFK Olomouc  7:0  (6:0)
Branky: 5., 13. a 33. Štancl, 2. a 29. Šuba, 25. Štola, 37. Železný
ŽK: bez žlutých karet
Rozhodčí: Moravec - Soukal, Chaloupka
1.SC Znojmo FK: Vaněk (36. Švejkar) - Kselík (36. Šívr), Navrátil T. (36. Poláček), Valášek, Železný - Bakaj (36. Košíček), Navrátil M., Kozyuk (36. Surovec), Štola (36. Vybíral) - Štancl (36. Jonáš), Šuba (c)
1.HFK Olomouc: Koutný - Dobrozemský, Bohačík, Máčala, Nakládal (14. Vraj), Čech (c), Zeman (59. Linek), Chládek, Doležel, Černík (42. Španner), Chromec

Ohlasy trenérů

Miroslav Steinhauser (Znojmo): Sehráli jsme velmi kvalitní utkání se soupeřem, který podával na jaře kvalitní výkony, podpořené i výsledky. Hráči se dobře připravili na zápas a předváděli pěknou kombinační hru a prokázali obrovskou chuť utkání vyhrát. Výsledkem bylo rychlé vedení, dobrý vstup do utkání a celkově vynikající poločas, kdy jsme vstřelili šest pohledných branek. Do druhého poločasu jsme vystřídali hráče a výkon trošku upadl do průměru. Hra byla neurovnaná, kazili jsme jednoduché přihrávky a tempo upadlo. Celkově jsme vyhráli zaslouženě, ale výkon ve druhém poločase nebyl dobrý.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin