Patnáctka potvrdila roli favorita a porazila Vyškov!

Patnáctka potvrdila roli favorita a porazila Vyškov! Z n o j m o - Naši starší žáci přivezli minulý týden vysoké vítězství 10:0 z Havlíčkova Brodu, nyní je čekalo tyto body potvrdit v domácím prostředí proti Vyškovu. Povedlo se skórovat v úvodu utkání, poté soupeře přehrávat a pojistit výsledek až v závěru.

 
 
21. (Čafka), neděle 29.4.2018
1.SC Znojmo FK - MFK Vyškov  2:0  (1:0)
Branky: 4. a 70. Březina
ŽK: Masařík, Pušpacher (oba Vyškov)
Rozhodčí: Černý D. - Richter, Laštůvka
1.SC Znojmo FK: Felcan - Bartůněk (17. Sadílek), Vocílka (c), Pecina (36. Bílek), Špalek Š. (36. Fiby) - Palatka, Synek, Březina, Škopek - Prágr, Špalek J.
MFK Vyškov: Smékal - Moural (48. Kříž A.), Ress, Klimeš, Klepáček, Masařík, Novák, Hrabovský (c), Ševčík, Pušpacher, Murányi (36. Petroušek, 57. Ibraimi)

Ohlasy trenérů

Marek Dítě (Znojmo): Po minulém utkání v Havlíčkově Brodě, které nám vyšlo jak výsledkově, tak i herně jsme chtěli na tento výkon navázat v domácím utkání proti Vyškovu. Od úvodu tomu vše nasvědčovalo, když jsme z první vážnější akce dokázali vsítit vedoucí branku. I v dalším průběhu utkání jsme hráli aktivně, bohužel se naše akce míjely účinkem, proto byl soupeř stále ve hře. S přibývající teplotou upadala i naše aktivita, proto se nesl druhý poločas v dobré obranné činnosti Vyškova a naší marné snaze překonat obranný val hostů. Nakonec se nám povedlo přidat druhý gól až v samém závěru utkání a zpečetit tím výsledek utkání.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin