Starší dorostenci nestačili na lídra tabulky z Frýdku-Místku

Starší dorostenci nestačili na lídra tabulky z Frýdku-Místku F r ý d e k - M í s t e k / Z n o j m o - Náš starší dorost disponoval dobrou formou. V minulém týdnu rozstřílel Vyškov 8:0 a dělal si zálusk na nějaké body i na půdě lídra tabulky z Frýdku-Místku. Tento záměr se ale nakonec nezdařil. Papírový favorit utkání nic neponechal náhodě a připsal si výhru 4:0. Dvoubrankový náskok měl již po prvním dějství. Do hry opět nemohli zasáhnout zranění Švejda s Garčicem. V tabulce se nacházíme na šestém místě a podzim zakončíme v pátek od 14:00 na ČAFCE proti Šumperku.

 
 
13. (Horní), sobota 29.10.2016
MFK Frýdek-Místek - 1.SC Znojmo FK  4:0  (2:0)
Branky: 51. a 72. Hladík, 15. Šohaj, 33. Šafner
ŽK: 67. Hamšík - 45. Illek
Rozhodčí: Šamárek - Mitura, Podracký
MFK Frýdek-Místek: Pěgřím - Hruška (82. Jeřábek), Fukala M., Kublák, Ciesarík - Hladík, Hamšík (71. Jiříček K.), Pánek (63. Velička), Šohaj (77. Karas) - Mrkvička - Šafner
1.SC Znojmo FK: Koukal - Koch, Šmíd, Pacula, Illek (53. Sivera) - V. Švarc, Křivánek (56. Moravec), Rapouch, Švejkar - Novák, Martinek (71. Dolejší)

Ohlasy trenérů

Josef Sláma (Frýdek): Oboustranně se hrál fotbal velmi dobré úrovně. Byli jsme v kombinaci přesnější, soupeř nevynechal jedinou příležitost k nebezpečným rychlým protiútokům. Podali jsme kompaktní výkon ve všech řadách, tempo hry se nám podařilo udržet po celých devadesát minut.

Luděk Zlámal (Znojmo): Přijeli, zúčastnili se, odjeli, tak se dá charakterizovat naše vystoupení na severu Moravy. Někdy i prohry mají svoji úroveň a dá se o něco opřít, bohužel v tomto střetnutí nebylo o co.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin