Skvělé vystoupení starších dorostenců, soupeře z Vyškova rozdrtili osmi góly!

Skvělé vystoupení starších dorostenců, soupeře z Vyškova rozdrtili osmi góly! J e v i š o v i c e - Vzhledem k nepříznivému počasí v průběhu týdne musela U19 odehrát utkání proti Vyškovu na umělé trávě v Jevišovicích. Pro náš tým to ale nebyla žádná komplikace. Proti poslednímu Vyškovu splnili svěřenci trenéra Zlámala roli favorita a soupeře rozebrali skvělým ofenzivním vystoupením. V každém z poločasů jsme konto soupeře zatížili čtyřmi góly.

 
 
12. (UT Jevišovice), sobota 22.10.2016
1.SC Znojmo FK - MFK Vyškov  8:0  (4:0)
Branky: 29. a 74. V. Švarc, 31. a 47. (pen.) Novák, 8. Švejkar, 32. Moravec, 55. Šmíd, 70. Rapouch
ŽK: 87. Moravec - 87. Mach
Rozhodčí: Nováček - Richter, Horký
1.SC Znojmo FK: Šnepfenberg (46. Koukal) - Křivánek (61. Martinek), Šmíd (c), Illek, Moravec, Švejkar, Pacula (46. Novotný), Rapouch, Novák, Koch, V. Švarc
MFK Vyškov: Jozek - Němec, Piňos, Kučera, Horváth, Halouzka (72. Slunský), Machálek, Hladký, Mach (c), Jaroš, Fialka

Komentář k zápasu

Do utkání s Vyškovem nemohli zasáhnout zranění Švejda s Garčicem, do brány se od první minuty postavil Matěj Šnepfenberg. Od úvodu jsme ladili ofenzivní notu. Už ve druhé minutě se protáhl do šance Švejkar a to stejné zopakoval i o dvě minuty později. V obou případech ale ještě na brankáře Jozka nevyzrál. Gól však visel na vlásku a byla to jen otázka času a také se to potvrdilo. Zdařilý brejk zužitkoval přihrávkou právě na Jirku Švejkara Novák a člen širšího kádru A-týmu už si tentokrát poradil.

I po inkasovaném gólu ještě dokázali hosté držet krok. Při šanci Fialky vytáhl výborný a možná klíčový zákrok náš gólman Šnepfenberg. Od té chvíle už to šlo s Vyškovem z kopce a my jsme začali naprosto dominovat. Vyškovským zlomila vaz především smrtící čtyřminutovka. Ve 29. minutě se prosadil tváří tvář gólmanovi po přihrávce Švejkara Vojta Švarc a dál už to pokračovalo ráz na ráz. 31. minuta a po situaci z rohového kopu neomylný Radoslav Novák. Drtivou pasáž pak uzavřel chytrou střelou Milan Moravec, který Jozka ukázkově nachytal. Soupeř působil hodně rezignovaným dojmem a do přestávky mohl ještě několikrát inkasovat.

Do druhého dějství nahradil brankáře Matěje Šnepfenberga Jirka Koukal, ani on ale moc práce ve druhé části neměl, opět jsme hráli prim my. Už ve 47. minutě proměnil pokutový kop Radoslav Novák a v 55. minutě udeřil po standardní situaci hlavou kapitán Adam Šmíd. A to před ním mohl ještě zkompletovat hattrick Novák, který jen těsně minul tyč. Zkrátka, svěřenci trenéra Luďka Zlámala hráli ve velké pohodě. Vyškov měl ve druhé půli pouze jednu šanci, za to však velkou. Koukal ale předvedl proti Hladkému skvělý zákrok.

Po celé utkání jsme opravdu velmi dobře zahrávali standardní situaci. Nebylo tedy divu, že právě sedmý gól byl po standardce. Měl však zajímavou zápletku, po závaru ve vápně vychytal Jozek hned tři zakončení, zvláště pak dvakrát Nováka, na dorážku Josefa Rapoucha už byl krátký. Nelze se divit, že byl vyškovský brankář hodně rozčílený, obrana ho v tom nechala samotného. Drtivou výhru pak završil v 74. minutě Vojta Švarc.

Ve zbývajících minutách mohli být hosté rádi, že neutržili desítku. Švejkar nastřelil tyč a neproměnili jsme ještě několik dalších šancí. Přesto jsme mohli být s utkáním jednoznačně spokojeni. Po vysoké výhře jsme se posunuli na čtvrté místo tabulky a jen potvrdili dobrou podzimní formu.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin