Severní vítr byl opět krutý, juniorka podlehla Liberci

L i b e r e c / Z n o j m o - Druhé utkání na hřišti soupeře v řadě a další dlouhá cesta na sever - tentokrát v rámci 38. kola Juniorské ligy do Liberce. Ani tentokrát to neskončilo příliš šťastně. Domácí tým si už v první půli vypracoval dvoubrankový náskok, který na začátku té druhé ještě potvrdil. Náš tým vyšel střelecky naprázdno, byť si vytvořil pár nadějných možností.

 
 
38.kolo, pondělí 19.5.2014
FC Slovan Liberec - 1.SC Znojmo FK  3:0  (2:0)
Branky: 14. Drobílek, 32. Ondráček, 48. Dydowicz
ŽK: 43. Zeba.
Rozhodčí: O.Berka - Zdeněk Arnošt, Vlček
FC Slovan Liberec: Kolář – Zítka (76. Krejčí), Egert, Soungole, Kastelovič, Chlumecký (82.Bělíček), Drobílek, Dydowicz, Ondráček (66.Lanfranchi), Količič (66.Vojtěšek), Frimmel (84.Beníšek).
1.SC Znojmo FK: Doleček – Pokorný, Zeba, Jurič, Slavík (31. Hrazdílek), Reljič (52.Kirschner), Andrezly, Odehnal, Stána, Jaric, Šálek (46. Honz).

Komentář k zápasu

Znojmu se na severu Čech nedařilo minulý týden v utkání proti Varnsdorfu a nedařilo se ani nyní proti Liberci. Domácí začali aktivně a už v osmé minutě se ve velké šanci ocitl Količič, Doleček se ale prezentoval výborným zákrokem. O šest minut později už byl ale krátký na prudké zakončení Filipa Drobílka z pokutového území a domácí šli do vedení. Po úvodním gólu se pak hrálo poměrně v poklidném duchu. Zdánlivě vyrovnanou hru však rozptýlil další gól libereckého týmu. Drobílek našel ve vápně Adama Ondráčka, jemuž už stačilo ve 32. minutě nastavit pouze nohu.

Jihomoravané měli také šance, leč přetavit v gól je nedokázali. Jarić pálil ve své šanci vedle brány a Stáňa v závěru půle po Zebově zdařilé nahrávce trefil pouze brankáře Koláře. Do kabin tak šli výrazně spokojenější Severočeši.

V druhém poločasu to mohlo být ještě drama, ale nějaký podobný scénář rychle utnul Daniel Dydowicz, který ve 48. minutě zvýšil náskok svého týmu a v podstatě rozhodl o osudu utkání. A to se ještě o malou chvíli později vyznamenal brankář Doleček proti Frimmelovi. Ve zbytku utkání už pak Liberec kontroloval výsledek, s kterým se Znojmu již nezdařilo nic udělat.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin