My šance pálili, Liberec dával góly

My šance pálili, Liberec dával góly N y m b u r k - Ano, výsledek vypadá zdánlivě hrozivě. Liberec byl ale v utkání nesmírně efektivní, zatímco my jsme pálili jednu šanci za druhou. Soupeř vstoupil do utkání aktivně z čehož vytěžil vedoucí branku. Pak už byl zápas vyrovnané. V první půli jsme dokonce měli na šance navrch my. Okleštěk trefil dokonce tyč. I v druhém dějství jsme měli minimálně dvě dobré možnosti, ovšem obrázek byl stejný. Slovan navíc skóre ještě navýšil.

 
 
příprava (Nymburk), sobota 24.1.2015
FC Slovan Liberec - 1.SC Znojmo FK  4:0  (1:0)
Branky: 17. a 70. Frýdek, 55. Hadaščok, 63. Bakoš.
FC Slovan Liberec: Hroššo – Mudra, Karišik, Pokorný (41. Henzl), Fleišman – Obročník, Djika – Frýdek, Šural, Hadaščok – Bakoš.
1.SC Znojmo FK: Ilizi (46. Andrejko) – Hříbek, Dreksa, Odehnal (80. Alaca) - Njire, Lacko - Pázler (46. Helísek), Okleštěk, Levai (64. Stáňa) - Žondra (64. Ledecký)

Komentář k zápasu

Úvod utkání se nesl ve znamení liberecké aktivity, už v první minutě pronikl do vápna Šural a Ilizi musel zasahovat. Poté už jsme ale bránili pozorně a soupeř se dlouho nemohl dostat k něčemu kloudnému. Platilo to ale bohužel pouze do sedmnácté minuty, kdy ztečovaný centr doklepl do brány z bezprostřední blízkosti Martin Frýdek. Následně pak vychytal Šurala Ilizi.

Po inkasovaném gólu jsme se v ofenzivě dostali ke slovu i my, a to velice výrazně. V 25. minutě předložil Žondra tutovku Oklešťkovi, který však zamířil pouze vedle brány. Pár okamžiků poté se po dalším pasu Žondry dostal do příležitosti Pázler, nastřelil ovšem pouze vybíhajícího brankáře Hrošša. Smůlu v zakončení pak dokonal v závěru půle opět Okleštěk, když z přímého kopu orazítkoval břevno.

Jelikož se jednalo o přípravný zápas, do druhé půle přišlo tradičně pár změn. Slovan začal dobře. V 55. minutě zakončil své přímočaré sólo výstavní střelou Vojtěch Hadaščok. My jsme naopak své možnosti opět zahazovali nebo nám chybělo trochu štěstí a soupeř tak trestal.

V 63. minutě si naběhla na rohový kop čerstvá posila Marek Bakoš a byl z toho jeho první gól v libereckém dresu. Zkázu pak dokonal svou druhou brankou Martin Frýdek. Jeho střelu nešťastně tečoval k tyči Hříbek.

Skóre mohlo ale stále vypadat lépe. Jenže v dalších velkých šancích nebylo přáno ani Helískovi a v závěru utkání ani Lackovi.

Ohlasy trenérů

Ludevít Grmela: Liberec nám dal jasnou lekci z produktivity. Pro nás bylo utkání závěrem, takovou tečkou za nejhrubější třítýdenní přípravou. Kluci se vymačkali z maxima. Výkon, který jsme předvedli, určitě nebyl ostudný, i když tomu výsledek nenapovídá. Hraje se samozřejmě na branky, ale kluci určitě odvedli v rámci možností solidní výkon.

 
Zápasový servis

Preview

Reportáž

Další

Video

  • Přípr. FC Slovan Liberec - 1.SC Znojmo FK 4:0(1:0) | přehrát
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin