Šestnáctka zaokrouhlila počet vítězství na jaře na deset!

Šestnáctka zaokrouhlila počet vítězství na jaře na deset! Z n o j m o - Velmi dobrou formu si drží naše kategorie U16, která v dalším těžkém utkání vyhrála na půdě Líšně. Vítězstvím nad našim sousedem v tabulce jsme si zajistili jistotu čtvrtého místa v tabulce. Prozatím získali naši mladíci třicet bodů na jaře, což je skvělý počin, navíc je čekají ještě dvě utkání.

 
 
28. (Kučerova), neděle 3.6.2018
SK Líšeň B - 1.SC Znojmo FK  0:2  (0:1)
Branky: 29. Vaníček 51. Stix
ŽK: 50. Polepil (Znojmo)
Rozhodčí: Bělák - Petr, Zabloudil
SK Líšeň B: Přerovský - Blaha, Raitmajer (60. Hanák), Boček (57. Dvořák Jakub), Aujeský, Sláma, Šťourač, Hovězák, Dvořák Jaroslav (c), Kacvinský, Novák (70. Chládek)
1.SC Znojmo FK: Polepil - Mrňa, Tumurbaatar, Vašina (c), Žůrek - Kohoutek (41. Dvořák) - Dvořáček, Stix, Vaníček - Růžička, Škuta

Ohlasy trenérů

František Havlík (Znojmo): Výborné utkání, kluci do utkání vstupovali po velké zátěži, kdy většina týmu hrála třetí nebo dokonce čtvrté utkání v sedmi dnech. Uzpůsobili jsme tomu také taktiku, kdy jsme nešli do vysokého presinku, ale v defenzivní fázi hry jsme bránili z bloku na půlící čáře. Soupeře jsme nepouštěli do vážnějších příležitostí, my jsme naopak po zisku míče byli velice nebezpeční, kdy jsme se nebáli hrát dopředu, byli jsme odvážní v kombinaci, vyhrávali jsme osobní souboje, měli jsme dobrý pohyb bez míče, využívali jsme celé šířky hřiště a otvírali si tak prostory pro kombinaci či zakončení. Co mě ale nejvíce těší je to, že jsem na hráčích viděl, jak je zápas baví a užívají si fotbal. Každý hráč, od Adama Polepila v bráně, až po Sama Dvořáka v útoku předvedl velice kvalitní výkon - spokojenost!

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin