Bod s lídrem byl blízko, rozhodla poslední minuta!

Bod s lídrem byl blízko, rozhodla poslední minuta! Z n o j m o - V sobotu dopoledne přijel do Znojma jasný lídr MSDL, který za celou sezónu prohrál pouze dvakrát a již nějaký týden hraje s jasným postupem do celostátní dorostenecké ligy v zádech. Nutno říct, že naši chlapci se po celé utkání se soupeřem prali velmi zdatně, rozhodla poslední minuta, která nám vzala šance na bodový úspěch. Avšak výkon je povzbuzením do velmi těžkého závěru soutěže.

 
 
25. (Čafka), sobota 12.5.2018
1.SC Znojmo FK - FC Vysočina Jihlava  1:2  (0:1)
Branky: 68. Kochan - 26. Šteffl, 90. Crha
ŽK: 60. Moravec - 20. Svoboda T., 44. Řezáč
Rozhodčí: Kadlec - Vařacha, Horký M.
1.SC Znojmo FK: Polepil - Koch, Herman, Pacula, Kováč - Svoboda - Sivera (13. Dolejší, 46. Pohanka), Moravec (c), Kaššai (82. Zábojník), Kochan - Martinek (86. Zonyga)
FC Vysočina Jihlava: Lancman - Pavlas, Řezáč (c), Šteffl, Pavlík (62. Lokvenc), Křišťál (64. Růžička), Svoboda T., Mikuška, Šrámek (46. Crha), Urbánek (74. Ritter), Pejřimovský

Ohlasy trenérů

Karel Bečka (Znojmo): Do zápasu jsme vstoupili s velkým respektem a velkou část první půle jsme se jen bránili. O poločase jsme hru přeskupili, řekli si pár věcí a to vedlo k vyrovnání. Bohužel jsme velmi cenný bod ztratili v poslední minutě, to je velká škoda. Přesně tak jak jsme přistoupili ke druhému poločasu musíme odehrát zbývající utkání sezóny. Chtěl bych vyzvednout výkon mladého brankáře Polepila, který odvedl výborný výkon.

Kamil Průša (Jihlava): V první půli jsme byli jasně lepší a vytvořili si tři, čtyři jasné brankové příležitosti, ze kterých jsme bohužel proměnili pouze jednu, když se po centru Pavlíka a sklepnutí Řezáče prosadil Šteffl. I ve druhé půli jsme hru kontrolovali. Do šancí jsme se již nedostávali, a tak jak už to bývá, jsme inkasovali vyrovnávací branku z rohového kopu. V samém závěru se povedla akce dvěma střídajícím hráčům. Růžičkův centr našel hlavu Crhy, který nám zajistil tři body.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin